informacje o cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Na stronie znajdziesz najświeższe aktualności dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Rozstrzygnięcie etapu wojewódzkiego XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych” – 2014 r. PIĘKNO NATURY

Województwo Dolnośląskie

W kategorii malarstwo i witraż:

  1. Paweł Steinbach – „Ptaki”, Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Archidiecezji Wrocławskiej w Dobroszycach
  2. Katarzyna Pawłów – „Leśniczówka”, Warsztat Terapii Zajęciowej „U Ojca Damiana” we Wrocławiu
  3. Arleta Bilicz – „Papugi moich marzeń”, Środowiskowy Dom Samopomocy Filia wPiersnie

Wyróżnienie

  • Sebastian Folta – „Ptaki”, Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Archidiecezji Wrocławskiej w Dobroszycach

  • Krystian Kadecki – „Rzeka”, Warsztaty Terapii Zajęciowej „Arka” – Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Głogowie

  • Tadeusz Lizakowski – „Sowiogórska zima”, NZOZ Sudeckie Centrum Zdrowia Oddział Dzienny Psychiatryczny Rehabilitacyjny -Warsztat Terapii Zajęciowej w Pieszycach

W kategorii rysunek i grafika:

  1. Dorota Greszczeszyn – „Wierzby rosochate”, Środowiskowy Dom Samopomocy wBolesławcu
  2. Andrzej Greszczeszyn – „Połów ryb”, Środowiskowy Dom Samopomocy wBolesławcu
  3. Sylwia Welenc – „Sowy”, Warsztaty Terapii Zajęciowej „Słoneczko” - Stowarzyszenie Przyjaciół i Rodziców Osób Niepełnosprawnych „Równe Szanse” wLubinie

Wyróżnienie

  • Joanna Charaśna – „Wiosenna łąka”, Warsztaty Terapii Zajęciowej Trzebnickiego Stowarzyszenia „Uśmiech Dziecka” w Trzebnicy

  • Paweł Lisak – „Ptak”, Środowiskowy Dom Samopomocy – Stowarzyszenie „W Naszym Domu” we Wrocławiu

W kategorii tkanina i aplikacja:

  1. Aleksander Witczak – „Rajski Ogród”, Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. ks. Jana Twardowskiego w Pilawie Górnej
  2. Katarzyna Pala – „Wiosenny zapach kwiatów”, Warsztat Terapii Zajęciowej przySpecjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. ks. Jana Twardowskiego wPilawie Górnej
  3. Wioletta Solińska – „Łąka”, Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy wGłogowie

Wyróżnienie

  • Anna Bielińska, Wioletta Pawłowska – „Wiosenna łąka”, Warsztat Terapii Zajęciowej „Muminki”, Fundacja im. Brata Alberta we Wrocławiu
  • Ryszard Konopka – „Papierowy pejzaż”, Środowiskowy Dom Samopomocy wŻmigrodzie
  • Adrian Azarewicz – „Motyl”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Św.Celestyna w Mikoszowie

W kategorii rzeźba kameralna i płaskorzeźba:

  1. Agnieszka Bączek – „Bocian”, Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Archidiecezji Wrocławskiej w Dobroszycach
  2. Katarzyna Przysłup – „Karaś-Carassius auratus”, Warsztat Terapii Zajęciowej „Muminki”, Fundacja im. Brata Alberta we Wrocławiu
  3. Tomasz Maciąg – „Piaskowy pejzaż”, Środowiskowy Dom Samopomocy wŻmigrodzie

Wyróżnienie

  • Dominika Klipitelis – „Głębia oceanu”, Warsztat Terapii Zajęciowej Trzebnickiego Stowarzyszenia „Uśmiech Dziecka”
  • Paweł Cieślak, Antonina Sudoł – „Magiczne drzewo”, Środowiskowy Dom Samopomocy Filia w Piersnie
  • Tadeusz Pietrzyk – „Małe jest piękne”, Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy wGłogowie

Województwo Kujawsko-Pomorskie

W kategorii malarstwo i witraż:

  1. Sławomir Czapla – „Podróż ślimaka morskiego”, Środowiskowy Dom Samopomocy „Pracownia Rozwijania Twórczości Osób Niepełnosprawnych” Katolickiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Diecezji Toruńskiej im. Wandy SzumanwToruniu
  2. Maria Tutak – „Rozlewisko”, Warsztat Terapii Zajęciowej „PRZYSTAŃ” przyStowarzyszeniu Na Rzecz Pomocy Dzieciom i Ich Rodzinom „PRZYSTAŃ” wBydgoszczy
  3. ex aequo:
  • Arkadiusz Domek – „Pejzaż z wiatrakiem”, Warsztat Terapii Zajęciowej „PRZYSTAŃ” przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Pomocy Dzieciom i Ich Rodzinom „PRZYSTAŃ” wBydgoszczy
  • Mariusz Grzemski – „Lisek”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Wąbrzeskim Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski w Wąbrzeźnie

W kategorii rysunek i grafika:

  1. Joanna Grygoleit – „Drzewo”, Warsztat Terapii Zajęciowej „Tęcza” Caritas Diecezji Bydgoskiej
  2. ex aequo:
  • Marcin Robaczewski – „Fantastyczna ryba”, Świetlica „PRACOWNIA” Katolickiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Diecezji Toruńskiej im. Wandy SzumanwToruniu
  • Renata Jagielska – „Wiśnie”, Fundacja im. Brata Alberta, Warsztat Terapii Zajęciowej „Bratanki” w Toruniu
  1. Sławomir Mianowicz – „Irysy”, Warsztat Terapii Zajęciowej „mega-Art” przyPolskim Związku Niewidomych w Bydgoszczy

W kategorii tkanina i aplikacja:

  1. ex aequo:
  • Ewelina Grabowska, Krzysztof Tybura – „Przypływ”, Warsztat Terapii Zajęciowej „Tęcza” Caritas Diecezji Bydgoskiej
  • Anna Kałczyńska, Anna Jurkiewicz – „Oaza”, Warsztat Terapii Zajęciowej przyWąbrzeskim Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski w Wąbrzeźnie
  1. Mirosława Weichert – „Polskie brzozy”, Środowiskowy Dom Samopomocy „Pracownia Rozwijania Twórczości Osób Niepełnosprawnych” Katolickiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Diecezji Toruńskiej im. Wandy SzumanwToruniu
  2. Marek Urbański – „Słoneczny ogród”, Warsztat Terapii Zajęciowej „mega-Art” przyPolskim Związku Niewidomych w Bydgoszczy

W kategorii rzeźba kameralna i płaskorzeźba:

  1. Jarosław Borowski – „Serce góry”, Warsztat Terapii Zajęciowej „mega-Art” przyPolskim Związku Niewidomych w Bydgoszczy
  2. Tomasz Kaczmarek – „Jaszczur”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Wojewódzkim Ośrodku Kultury i Sztuki„Stara Ochronka” w Bydgoszczy
  3. Grzegorz Ciszewski – „Ptaszek na gałęzi”, Dom Pomocy Społecznej w Suchorączku

Województwo Lubelskie

W kategorii malarstwo i witraż:

  1. Tadeusz Chodor – „Wspomnienie z dzieciństwa”, Środowiskowy Dom Samopomocy w Hrubieszowie
  2. Eugeniusz Banaszek – „Moje kwiaty”, Dom Pomocy Społecznej w Majdanie Wielkim
  3. Łukasz Czapski – „Letnia łąka”, Warsztat Terapii Zajęciowej Ośrodka „Misericordia” Caritas w Białej Podlaskiej

Wyróżnienie

  • Agnieszka Ginalska – „Drzewny świat”, Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo w Lublinie

  • Maria Bednarczyk, Sylwia Szuster – „Powitanie nocy letniej”, Warsztaty Terapii Zajęciowej przy PSOUU Koło w Lublinie

W kategorii rysunek i grafika:

  1. Mirosław Mostieńczuk – „Koty”, Środowiskowy Dom Samopomocy w Lublinie, ul.Abramowicka 2
  2. Krystyna Błachewicz – „Ptasie rozmowy”, Warsztaty Terapii Zajęciowej przyPSOUU Koło w Lublinie
  3. Mateusz Kawarski – „Piękno tkwi w szczegółach”, Środowiskowy Dom Samopomocy wHrubieszowie

W kategorii tkanina i aplikacja:

  1. Edyta Magier, Bożena Łupawka – „Szum potoku”, Warsztat Terapii Zajęciowej wKodniu
  2. Dariusz Dworniczak – „Czapla”, Dom Pomocy Społecznej w Ostrowie Lubelskim
  3. Anna Karaś – „Drzewo mojego życia”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Integracyjnym Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych "Prometeusz" w Chełmie

Wyróżnienie

  • Kamil Skowron – „Żaby i ryby”, Warsztat Terapii Zajęciowej w Wojsławicach

W kategorii rzeźba kameralna i płaskorzeźba:

  1. Magda Szczęśniak, Mariusz Luty – „Zorza polarna”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „Centrum Przedsiębiorczości, Integracji i Edukacji” OPP w Łukowie
  2. Waldemar Butkiewicz – „Drzewo”, Warsztat Terapii Zajęciowej Ośrodka „Misericordia” Caritas w Białej Podlaskiej
  3. Bartłomiej Lachowski – ”Maki na łące”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy PSOUU Koło w Świdniku

Wyróżnienie

  • Magdalena Kowalska – „Maki”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Nałęczowskim Stowarzyszeniu Charytatywnym
  • Małgorzata Pruchniak - „Jaszczurki w słońcu”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 1 w Lublinie

Województwo Lubuskie

W kategorii malarstwo i witraż:

  1. Violetta Machowska „Majowy deszczyk”, Warsztat Terapii Zajęciowej przyStowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Nasz Ośrodek” weWschowie
  2. Wojciech Bryczkowski „Morskie życie”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Żarach
  3. Józef Steinke „Cud natury”, Warsztat Terapii Zajęciowej w Wiechlicach przy Szprotawskim Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych

W kategorii rysunek i grafika:

  1. Anna Kacprzak, Aneta Żuk, Paweł Kunowski, Marcin Podolski, Dorian Owczarek „Mój widok z okna”, Warsztat Terapii Zajęciowej w Krośnie Odrzańskim
  2. Krzysztof Wojcieszyk „Liście na gałęzi”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Nasz Ośrodek” we Wschowie
  3. Piotr Kołodziejski „Trzciniak”, Dom Pomocy Społecznej w Rokitnie

W kategorii tkanina i aplikacja:

  1. Aneta Rynkiewicz „Natura jesieni”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Żarach
  2. Mariola Łapo „Krowa na wypasie”, Warsztat Terapii Zajęciowej „8 kroków” wStrzelcach Krajeńskich
  3. Dąbrowski Paweł, Maciej Wierzbicki „Strzeleckie szuwary dredami malowane”, Warsztat Terapii Zajęciowej „8 kroków” w Strzelcach Krajeńskich

W kategorii rzeźba kameralna i płaskorzeźba:

  1. Marcin Majak „Sowa mądra głowa”, Warsztat Terapii Zajęciowej „8 kroków” wStrzelcach Krajeńskich
  2. Andrzej Malinowski – „Las”, Warsztat Terapii Zajęciowej w Chwalęcicach
  3. Marcin Majak „Drzewo nadziei”, Warsztat Terapii Zajęciowej „8 kroków” wStrzelcach Krajeńskich

Województwo Łódzkie

W kategorii malarstwo i witraż:

  1. Dariusz Lewandowski – „Wiosna”, Warsztat Terapii Zajęciowej w Łęczycy przySpółdzielni Inwalidów „TĘCZA”
  2. Ryszard Noszczyński – „Leśny potok”, Środowiskowy Dom Samopomocy wPabianicach
  3. Rafał Domaszewicz – „Wodny świat”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Spółdzielni Usług Techniczno-Handlowych i Wdrożeń „ORPEL” w Łodzi

W kategorii rysunek i grafika:

  1. Łukasz Dąbkowski – „Moje paranoje”, Środowiskowy Dom Samopomocy „Koniczynka” w Bełchatowie
  2. Marcin Kukulski – „Wspomnienie z wakacji”, Środowiskowy Dom Samopomocy „Koniczynka” w Bełchatowie
  3. Jan Maciaszek – „Eden istnienia”, Warsztat Terapii Zajęciowej w Łasku

W kategorii tkanina i aplikacja:

  1. Madzia Czerwińska, Iwona Wołowska, Marcin Chojnacki – „Nasze drzewo”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Polskim Stowarzyszeniu Ludzi Cierpiących naPadaczkę – Oddział Łódzki w Ozorkowie
  2. Dariusz Bijak – „Wielki Kanion Kolorado”, Warsztat Terapii Zajęciowej przyMiędzynarodowym Stowarzyszeniu Pomocy „Słyszę Serce” w Łodzi
  3. Wanda Sawicka – „W dolinie zapomnienia”, Środowiskowy Dom Samopomocy „Koniczynka” w Bełchatowie

W kategorii rzeźba kameralna i płaskorzeźba:

  1. Tomasz Wasiak, Agnieszka Zadrożna, Rafał Bielecki, Marcin Liziniewicz, Alicja Grzelec – „Spotkanie przy drzewie życia”, Warsztat Terapii Zajęciowej przySpółdzielni Usług Techniczno-Handlowych i Wdrożeń „ORPEL” w Łodzi
  2. Emilia Rędzikowska – „Motyli dom”, Środowiskowy Dom Samopomocy wSędziejowicach
  3. Tomasz Mirowski – „Matecznik”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy S.O.S.W. nr. 3 wŁodzi

Województwo Małopolskie

W kategorii malarstwo i witraż:

  1. Elżbieta Bieniek, Paweł Zygmunt „Widok z okna”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „Nadzieja” w Nowym Sączu
  2. Marzena Zendak „Żubr”, Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia Pomocy Socjalnej Gaudium et Spes w Krakowie
  3. Marcin Stanak „Drzewa w słońcu”, Środowiskowy Dom Samopomocy wTomaszkowicach

W kategorii rysunek i grafika:

  1. Elżbieta Pająk „Martwa natura z owocami”, Warsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II przy Fundacji Rozwoju, Edukacji, Pracy, Integracji w Tarnowie
  2. Henryk Jaskólski „Zachód słońca w Afryce”, Warsztat Terapii Zajęciowej przyDomu Pomocy Społecznej w Krakowie
  3. Jacek Nowak „Gniazdo”, Warsztat Terapii Zajęciowej, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej w Krakowie

W kategorii tkanina i aplikacja:

  1. Barbara Dziadoń „Przyjaźń – Kocia Natura”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu ,,REMEDIUM’’ w Tymbarku
  2. Barbara Mrożek „Przelot nad łąkami”, Środowiskowy Dom Samopomocy ,,CHATKA” przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym – Koło w Nowym Targu
  3. Ewa Wąs „Poziomkowy gaj”, Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji im. Brata Alberta w Radwanowicach

W kategorii rzeźba kameralna i płaskorzeźba:

  1. Weronika Lech „Staw”, Środowiskowy Dom Samopomocy ,,CHATKA’’ przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym – Koło wNowym Targu
  2. Agata Baran „Ptaki w zaroślach”, Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji im. Brata Alberta w Radwanowicach
  3. Łukasz Palonek „Dzika kaczka”, Środowiskowy Dom Samopomocy wTomaszkowicach

Województwo Mazowieckie

W kategorii malarstwo i witraż:

  1. Grzegorz Kaczmarczyk „Skały”, Środowiskowy Dom Samopomocy Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej w Radzyminie
  2. Marcin Piórkowski „Rajski ogród”, Dom Pomocy Społecznej „Nad Jarem” wNowym Miszewie
  3. Dariusz Szarowski „Żyć w zgodzie z naturą”, Dom Pomocy Społecznej „Przyjaznych Serc” w Płocku

Wyróżnienie

  • Klaudiusz Grabisna – „Wiosna”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Spółdzielni Inwalidów „Jutrzenka” w Sochaczewie

W kategorii rysunek i grafika:

  1. Tomasz Michalski „Podwodny świat”, Warsztat Terapii Zajęciowej „Społeczna Pomoc – Stowarzyszenie Dom” w Sadowej, Łomianki
  2. praca zbiorowa „Chwila po zachodzie słońca”, Warsztat Terapii Zajęciowej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawa
  3. Elżbieta Piechota „Gęstwina”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Spółdzielni Inwalidów „Techniczna” w Józefowie k/Otwocka

Wyróżnienie

  • Krzysztof Matuła – „Żubrza rodzina”, Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Siedleckiej

  • Jarosław Świderski – „Domy, domki”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Spółdzielni Inwalidów „Techniczna” w Józefowie k/Otwocka

W kategorii tkanina i aplikacja:

  1. Piotr Trociński „Mecz piłki nożnej za bramką”, Warsztat Terapii Zajęciowej przyMGOPS w Kozienicach
  2. Tomasz Kuksa „Senny las”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Spółdzielni Inwalidów „Techniczna” w Józefowie k/Otwocka
  3. praca zbiorowa „Czekając na złotą rybkę”, Warsztat Terapii Zajęciowej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawa

Wyróżnienie

  • Ewa Krzemińska – „Lato”, Warsztat Terapii Zajęciowej Polskiego Stowarzyszenia naRzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Radomiu

W kategorii rzeźba kameralna i płaskorzeźba:

  1. Janusz Lis, Robert Kowalski „Paw”, Środowiskowy Dom Samopomocy Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej w Radzyminie
  2. Monika Soszyńska „Matka natura”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Spółdzielni Inwalidów „Techniczna” w Józefowie k/Otwocka
  3. Radosław Brzezicki „Trele”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Spółdzielni Inwalidów „Techniczna” w Józefowie k/Otwocka

Wyróżnienie

  • Władysław Szymczyk – „Na lianie”, Dom Pomocy Społecznej „Nad Jarem” w Nowym Miszewie

Województwo Opolskie

W kategorii malarstwo i witraż:

  1. Elżbieta Żurawicz „Barwy wiosny”, Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób zZaburzeniami Psychicznymi „Magnolia” w Opolu
  2. Maria Kozaczek „Niespodziewany gość”, Środowiskowy Dom Samopomocy wPrudniku
  3. Joanna Kmita „Wodny świat”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Caritas Diecezji Opolskiej Rejon Nysa

Wyróżnienie

  • Elżbieta Żurawicz – „Jesień”, Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób zZaburzeniami Psychicznymi „Magnolia” w Opolu

  • Teresa Gutowska – „Późne popołudnie na łące”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Caritas Diecezji Opolskiej Rejon Nysa

W kategorii rysunek i grafika:

  1. Krystyna Sutkowska „Meandry Amazonki”, Ośrodek Rehabilitacji i Opieki Psychiatrycznej w Racławicach Śląskich
  2. Janina Całkosińska „Nieokiełznana natura”, Ośrodek Rehabilitacji i Opieki Psychiatrycznej w Racławicach Śląskich
  3. Andrzej Makowski – „Góry”, Środowiskowy Dom Samopomocy w Krapkowicach

Wyróżnienie

  • Violetta Franik – „Widok z okna”, Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych w Nysie prowadzony przez Kongregację Sióstr Św. Karola Boromeusza w Trzebnicy

  • Zuzanna Gołaszewska-Siwiak – „Jak ryba w wodzie”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Fundacji DOM w Opolu

W kategorii tkanina i aplikacja:

  1. Anna Mientus „Gdy strumyk płynie z wolna”, Ośrodek Rehabilitacji i Opieki Psychiatrycznej w Racławicach Śląskich
  2. Katarzyna Paszowska „Afrykański zachód słońca”, Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr św. Jadwigi w Czarnowąsach
  3. Marcin Malinowski „Natura, radość dla moich oczu”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Fundacji DOM w Opolu

Wyróżnienie

  • Wanda Jankowska – „Maki”, Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Opolu
  • Dorota Kandzia – „Polska wieś”, Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób zZaburzeniami Psychicznymi „Nadzieja” w Kluczborku
  • Marianna Marszałek, Maria Gubała – „Eden”, Dom Pomocy Społecznej „Promyk” wKamiennej

W kategorii rzeźba kameralna i płaskorzeźba:

  1. Arkadiusz Młot „Ptak I” „Ptak II”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Caritas Diecezji Opolskiej Rejon Nysa
  2. Damian Kania „Dzięcioł w lesie”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Fundacji DOM w Opolu
  3. Piotr Wasyliszyn „Jezioro marzeń”, Środowiskowy Dom Samopomocy Fundacji DOM w Opolu

Wyróżnienie

  • Poninska Dorota – „Krajobraz górski”, Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób zZaburzeniami Psychicznymi „Nadzieja” w Kluczborku
  • Czesław Kołodziej – „Motyl – cud natury”, Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „Magnolia” w Opolu

Województwo Podkarpackie

W kategorii malarstwo i witraż:

  1. Renata Zaremba „W zgodzie z naturą”, Warsztat Terapii Zajęciowej w Starej Wsi
  2. Piotr Wódz „Natura mojej tęsknoty”, Środowiskowy Dom Samopomocy wTarnobrzegu
  3. Magdalena Antosiewicz „Podniebny taniec”, Warsztat Terapii Zajęciowej PSOUU Koło w Jarosławiu

Wyróżnienie

  • Magdalena Garwona – „Pąk”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Spółdzielni Niewidomych "START" w Przemyślu

  • Wiesław Różycki – „Kwiatowo mi”, Środowiskowy Dom Samopomocy w Sarzynie

W kategorii rysunek i grafika:

  1. Paulina Jaśkowska „Przed burzą”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Stalowej Woli
  2. Maciej Kaweński „W głąb”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Spółdzielni Niewidomych "START" w Przemyślu
  3. Janusz Gacek „Ławica”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Sanockim Towarzystwie Oświatowym

Wyróżnienie

  • Henryk Duliban – „Brzezina”, Środowiskowy Dom Samopomocy w Przeworsku
  • Artur Lipianin – „Mrowisko”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Nadzieja w Stalowej Wol

W kategorii tkanina i aplikacja:

  1. Ewelina Pyziak „Zimowy las”, Dom Pomocy Społecznej Warsztat Terapii Zajęciowej w Rzeszowie
  2. ex aequo
  • Dorota Wałach „Sianokosy”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy PSOUU wRymanowie
  • Agnieszka Łukasik – „Paw”, Środowiskowy Dom Samopomocy w Gorzycach
  1. Paweł Majchrowski „Melancholia”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Spółdzielni Niewidomych "START" w Przemyślu

Wyróżnienie

  • Wiesława Gutman – „Bocian w szuwarach”, Dom Pomocy Społecznej wFoluszu
  • Izabela Duda-Baran – „Słowik”, Warsztat Terapii Zajęciowej wHuzelachk/Leska

W kategorii rzeźba kameralna i płaskorzeźba:

  1. Stanisław Jeż „W cieniu drzewa”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Stalowej Woli
  2. Magdalena Baran „Nocne ptaki”, Środowiskowy Dom Samopomocy im. Anny wIzdebkach
  3. Dariusz Stanek „Las mieszany”, Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowej Wsi

Wyróżnienie

  • Agata Cieplińska – „W lazurowej otchłani”, Środowiskowy Dom Samopomocy wPrzeworsku

Województwo Podlaskie

W kategorii malarstwo i witraż:

  1. Władysław Wróblewski – „Kobieta-piękna z natury”, Dom Gościnny s.c. wDzięciołówce
  2. Karol Rozwadowski – „Piękno jesieni”, Warsztat Terapii Zajęciowej w Grajewie
  3. Elżbieta Poulakowska – „Wiosna”, Warsztat Terapii Zajęciowej im. Ks. Prałata Hamerszmita w Filipowie działający przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości wSuwałkach

Wyróżnienie

  • Maciej Stawicki – „Konie w galopie”, Warsztat Terapii Zajęciowej w Ogrodniczkach

W kategorii rysunek i grafika:

  1. Irena Kibitlewska – „Moja natura”, Warsztat Terapii Zajęciowej im. Ks. Prałata Hamerszmita w Filipowie działający przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości wSuwałkach
  2. Rojek Łukasz – „Wąż i koń”, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Warsztat Terapii Zajęciowej w Suwałkach
  3. Justyna Czaplicka – „Życie”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu NaRzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość Życia” w Dąbrowie Białostockiej

W kategorii tkanina i aplikacja:

  1. Beata Fiećko – „Jak to ze lnem było”, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Warsztat Terapii Zajęciowej w Suwałkach
  2. Beata Żukowska – „Nie ma króla Lwa, tutaj rządzę Ja”, Warsztat Terapii Zajęciowej- Caritas Diecezji Drohiczyńskiej w Bielsku Podlaskim
  3. Robert Iwanicki –„Jesień”, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Warsztat Terapii Zajęciowej w Suwałkach

Wyróżnienie

  • Alicja Seredyka – „W sadzie”, Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Augustowie

W kategorii rzeźba kameralna i płaskorzeźba:

  1. Joanna Lejmel – „Leśny duszek”, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Warsztat Terapii Zajęciowej w Suwałkach
  2. Maria Jeglińska – „Wiejski pejzaż”, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Warsztat Terapii Zajęciowej w Suwałkach
  3. Cecylia Turowska – Sójka”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Augustowie

Wyróżnienie

  • Karol Rybowiak – „Kogut”, Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Archidiecezji Białostockiej

Województwo Pomorskie

W kategorii malarstwo i witraż:

  1. Dawid Przyborski, Tomasz Grzelakowski „Egzotyczne papugi”, Warsztat Terapii Zajęciowej w Stowarzyszeniu Przedsiębiorczości i Rehabilitacji w Gdańsku
  2. Michał Kruszniewski „W dżungli”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Centrum Pomocowym Caritas im. Św. O. Pio w Gdyni, Caritas Archidiecezji Gdańskiej
  3. Łukasz Wolek „Motyle”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „Jesteśmy” w Bytowie

Wyróżnienie

  • Dariusz Foltyński – „La’pantera”, Środowiskowy Dom Samopomocy w Słupsku

W kategorii rysunek i grafika:

  1. Mariola Smyczka „Wrony”, Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji „Sprawni Inaczej” w Gdańsku
  2. Anna Żukiewicz „Papuga”, Środowiskowy Dom Samopomocy NOWINY Fundacji Rozwoju Integracji Społecznej AKCES w Gdańsku
  3. Marcin Poterała „Koń by się uśmiał”, Warsztat Terapii Zajęciowej „Tratwa” „Pol-West” Sp. z o.o. w Gdańsku

W kategorii tkanina i aplikacja:

  1. Rafał Barkowski „Orłowski dzień”, Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji „Szczęśliwa Rodzina” im. Św. Faustyny Kowalskiej w Bojanie
  2. Bernadeta Okrój, Paweł Milewski, Agnieszka Pikuła, Anna Celban „Piękno pawich piór”, Środowiskowy Dom Samopomocy w Potęgowie przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Potęgowie
  3. Dorota Kieruzal „Kolorowy raj”, Dom Pomocy Społecznej w Lubuczewie

Wyróżnienie

  • Grzegorz Wojciechowski – „Zaczarowana łąka”, Warsztat Terapii Zajęciowej Polskiego Związku Niewidomych w Słupsku

W kategorii rzeźba kameralna i płaskorzeźba:

  1. Justyna Gawłowska, Wanda Kasperek, Sławomir Konarski „Ptasi raj”, Warsztat Terapii Zajęciowej Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym w Gdańsku
  2. Kamil Niedojadło „Indor”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Centrum im. św. Siostry Faustyny w Rumi, Caritas Archidiecezji Gdańskiej
  3. Zbigniew Pakizer „Ptaki”, Środowiskowy Dom Samopomocy im. Jana Pawła II wGdańsku

Województwo Śląskie

W kategorii malarstwo i witraż:

  1. Jadwiga Sadowska, Patrycja Krzewińska „Gdyby tygrysy jadły irysy”, Warsztat Terapii Zajęciowej „Jesteś Potrzebny!” Bielskiego Stowarzyszenia Artystycznego TEATR GRODZKI Bielsko-Biała
  2. Joanna Sakaluk „Rafa koralowa – impresja”, Warsztat Terapii Zajęciowej „Jesteś Potrzebny!” Bielskiego Stowarzyszenia Artystycznego TEATR GRODZKI
  3. Beata Nowak „Piękny inaczej”, Warsztat Terapii Zajęciowej „UNIKAT” przy Stowarzyszeniu Wspierania Działań Twórczych "UNIKAT" w Katowicach

Wyróżnienie

  • Iwona Chyrowska – „Wiosenne kwiaty”, Caritas Archidiecezji Katowickiej Ośrodek Św. Faustyna, Warsztat Terapii Zajęciowej w Tychach

W kategorii rysunek i grafika:

  1. Krzysztof Matuszewski „Zakwitłam”, Warsztat Terapii Zajęciowej „UNIKAT” przyStowarzyszeniu Wspierania Działań Twórczych "UNIKAT" w Katowicach
  2. Witold Paliwoda „Jeleń na rykowisku”, Warsztat Terapii Zajęciowej „OTWARTE SERCA” w Dąbrowie Górniczej
  3. Maciej Poździak –„Czy to tak naprawdę bywa?”, Warsztat Terapii Zajęciowej „Jesteś Potrzebny!” Bielskiego Stowarzyszenia Artystycznego TEATR GRODZKI

Wyróżnienie

  • Katarzyna Nocoń – „Naturalne szaleństwo”, Warsztaty Terapii Zajęciowej przySalezjańskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Tarnowskich Górach

W kategorii tkanina i aplikacja:

  1. Joanna Szczygieł „Kobieta”, Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym, Warsztat Terapii Zajęciowej w Zawierciu
  2. Halina Stachniewicz, Magdalena Wałoszek „Nasze góry”, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Chorzowie, Warsztat Terapii Zajęciowej
  3. Maria Morciniec „Jeleń”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Raciborzu

Wyróżnienie

  • Bolesław Smugała – „Moje miejsce”, Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „BĄDŹ Z NAMI” w Będzinie

W kategorii rzeźba kameralna i płaskorzeźba:

  1. Sebastian Chybiorz „Zakochane ptaki”, Warsztat Terapii Zajęciowej w Drogomyślu prowadzony przez Powiatowy Dom Pomocy Społecznej „Feniks” w Skoczowie
  2. Michał Żyrek „Początek”, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Oddział Miejski Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Sosnowcu
  3. Damian Sowa „Narodziny życia”, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób zUpośledzeniem Umysłowym Koło w Chorzowie Warsztat Terapii Zajęciowej

Wyróżnienie

  • Łukasz Pląskowski, Oskar Nowak, Tomasz Różycki, Piotr Nowak – „Ulotność”, Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Salezjańskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym wTarnowskich Górach
  • Piotr Gogulski – „Konie”, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Częstochowskie Centrum dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi

Województwo Świętokrzyskie

W kategorii malarstwo i witraż:

  1. Ilona Żelichowska – „Mój świat”, Środowiskowy Dom Samopomocy weWłoszczowie
  2. Artur Piętak – „Latawce”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy DPS im. Jana Pawła II wKielcach
  3. Waldemar Rękawik – „Pamiętajmy o urodzie świata”, Dom Pomocy Społecznej wŁagiewnikach

Wyróżnienie

  • Aneta Ślawska – „Mój dom”, Środowiskowy Dom Samopomocy weWłoszczowie

  • Anna Woźniak – „Letni pejzaż”, S.R.K.G.P.P Warsztat Terapii Zajęciowej w Pińczowie

  • Przemysław Wojnarowski – „Zza okna”, WTZ przy Parafii Rzymskokatolickiej p.w.Św.Judy Tadeusza w Starachowicach

  • Jacek Cierlik – „Ukwiecona łąka”, S.R.K.G.P.P Warsztat Terapii Zajęciowej w Pińczowie

W kategorii rysunek i grafika:

  1. Anita Cepil – „Łąka z motylami”, Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci w Busku-Zdroju
  2. Agnieszka Artwik – „Zebry”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu NaRzecz Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „TRATWA” w Sandomierzu
  3. Tadeusz Tokarski – „W zgodzie z naturą”, Dom Pomocy Społecznej „RELAX” wBrodach

W kategorii tkanina i aplikacja:

  1. Agnieszka Grochal – „Powiew lata”, Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy wStąporkowie
  2. Tomasz Dziura – „Im starszy, tym piękniejszy”, WTZ przy Parafii Rzymskokatolickiej p.w.Św.Judy Tadeusza w Starachowicach
  3. Monika Kryczka, Agnieszka Dąbal – „W zaczarowanym ogrodzie”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy DPS im. Jana Pawła II w Kielcach

Wyróżnienie

  • Anna Matuszewska, Jadwiga Młynarczyk, Janina Jarząb, Iwona Krasnowska – „Ważki”, MOPR w Kielcach – Środowiskowy Dom Samopomocy Typu A

W kategorii rzeźba kameralna i płaskorzeźba:

  1. Agnieszka Pogoda – „Ryba”, Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy wKazimierzy Wielkiej
  2. Anna Matysek – „Na kamieniach kwiaty nie rosną!!!”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy DPS im. Jana Pawła II w Kielcach
  3. Jadwiga Grabowska – „Góry Pieprzowe nad Wisłą”, Sandomierskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Upośledzeniem Umysłowym, Środowiskowy Dom Samopomocy wKleczanowie

Wyróżnienie

  • Justyna Majchrowska – „Kleczanowski folklor”, Sandomierskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Upośledzeniem Umysłowym, Środowiskowy Dom Samopomocy wKleczanowie

Województwo Warmińsko-Mazurskie

W kategorii malarstwo i witraż:

  1. Sylwia Kurowska – „Jabłoniowy sad”, WTZ Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób zUpośledzeniem Umysłowym w Olsztynie
  2. Urszula Siurnicka – „Leśna polana”, Warsztat Terapii Zajęciowej przyStowarzyszeniu Pomocy na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Szczytnie
  3. nie przyznano III miejsca

W kategorii rysunek i grafika:

  1. Agnieszka Szczepanik – „Na ziemi i w chmurach”, WTZ Polskie Stowarzyszenie NaRzecz Osób zUpośledzeniem Umysłowym w Olsztynie
  2. Aneta Dąbkowska – „Spacer po lesie”, Warsztat Terapii Zajęciowej przyStowarzyszeniu Pomocy na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Szczytnie
  3. nie przyznano III miejsca

W kategorii tkanina i aplikacja:

  1. Anna Bułak, Artur Grzejka – „Moje wspomnienie”, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „Dworek” w Olsztynie
  2. Agnieszka Sitek, Waldemar Juniewicz – „Tajemniczy ogród”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Orneckim Stowarzyszeniu Wspierania Osób Niepełnosprawnych
  3. Katarzyna Jurkiewicz – „Ptasie radio”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Orneckim Stowarzyszeniu Wspierania Osób Niepełnosprawnych

W kategorii rzeźba kameralna i płaskorzeźba:

  1. Krzysztof Zdunek – „Skamieliny”, Środowiskowy Dom Samopomocy wMarcinkowie im. Św. Marcina
  2. Zbigniew Golon – „Kot”, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Biskupcu Warsztat Terapii Zajęciowej
  3. Włodzimierz Ważny – „Orka”, Środowiskowy Dom Samopomocy „BARKA” wOlsztynie

Województwo Wielkopolskie

W kategorii malarstwo i witraż:

  1. Dariusz Patyk – ,,Wodny Świat", Warsztat Terapii Zajęciowej w Rudzie Komorskiej
  2. Tomasz Łechtański – ,,Maj", Gmina Września Warsztat Terapii Zajęciowej
  3. Rafał Kwiatkowski – ,,Wypas", Gmina Września Warsztat Terapii Zajęciowej

Wyróżnienie

  • Andrzej Wróblewski – ,,Wodospad”, Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej ,,RAZEM", Warsztaty Terapii Zajęciowej w Drzązgowie

  • Marlena Chuda – ,,Drzewo”, Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Środowiskowy Dom Samopomocy w Gostyniu

  • Julia Sołtysiak – ,,Piękno zza kamuflażu", Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacyjny w Kościanie

  • Małgorzata Sołtysiak – ,,Krajobraz z wodospadem", Środowiskowy Dom Samopomocy wNowych Skalmierzycach

  • Janusz Pietrzak – ,,Podhalańskie ukojenie", Stowarzyszenie Przyjaciół Niewidomych iSłabowidzących w Poznaniu

  • Ewa Kwiatkowska – ,,Lawendowe pole", Wielkopolski Związek Inwalidów Narządu Ruchu Warsztat Terapii Zajęciowej w Owińskach

  • Daniel Nowak – ,,Brzozy", Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Środowiskowy Dom Samopomocy w Gostyniu

W kategorii rysunek i grafika:

  1. Anna Lorenc – ,,Piękno natury-zachód słońca", Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom iMłodzieży Niepełnosprawnej ,,Światło Nadziei" Warsztaty Terapii Zajęciowej wKościanie
  2. Urszula Galińska – ,,Śmieszny jeż, ptak i pawie piórka", Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i ich Rodzin ,,ROKTAR" Warsztat Terapii Zajęciowej wBaranowie
  3. Marcin Zawal –,,Wiosna", Gmina Września Warsztat Terapii Zajęciowej

Wyróżnienie

  • Anna Jankowska, Zdzisława Janicka, Mikołaj Jankowski – ,,Tysiące barw motyli", Dom Pomocy Społecznej w Ślesinie

W kategorii tkanina i aplikacja:

  1. Mariusz Jabłoński – ,,Zorza polarna", Warsztaty Terapii Zajęciowej Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Szamotułach
  2. Justyna Nowak –,,Kwiaty do kawy", Warsztaty Terapii Zajęciowej Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Psychicznie Chorych i Niepełnosprawnych Intelektualnie ,,Empatia" w Gębicach
  3. Zdzisława Janicka, Adrian Wacławik – ,,W blasku słońca", Dom Pomocy Społecznej w Ślesinie

Wyróżnienie

  • Ewa Jankowska – ,,Morski świat", Wielkopolski Związek Inwalidów Narządu Ruchu, Warsztat Terapii Zajęciowej w Owińskach
  • Grzegorz Strzyżykowski – ,,Maki", Warsztat Terapii Zajęciowej w Rudzie Komorskiej
  • Magdalena Jezierska – ,,Tęczowa dolina", Warsztaty Terapii Zajęciowej Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Szamotułach
  • Sylwia Adamkiewicz – ,,Krajobraz”, Warsztat Terapii Zajęciowej w Nowolipsku

W kategorii rzeźba kameralna i płaskorzeźba:

  1. Karina Kominek, Piotr Banaszak, Krystyna Banaszak, Paulina Pawlik, Honorata Łąkowska, Łukasz Alter, Tomasz Niemojewski, Daria Gołębiewska, Małgorzata Gołębiewska – ,,Każdy widzi swoje", Środowiskowy Dom Samopomocy w Kórniku
  2. Kinga Kortyla, Michał Pietrucha – ,,Powrót do korzeni", Warsztat Terapii Zajęciowej w Dusznikach
  3. Jerzy Wróbel – ,,Wiejska chata", Dom Pomocy Społecznej w Rzetni

Wyróżnienie

  • Daniel Kortyla – ,,Żaby Daniela", Warsztat Terapii Zajęciowej w Dusznikach

Województwo Zachodniopomorskie

W kategorii malarstwo i witraż:

  1. Patrycja Piotrowiak „Wodospad nocą”, Warsztat Terapii Zajęciowej w Dębnie
  2. Lidia Baran „Noc Świętojańska”, Środowiskowy Dom Samopomocy „Odnowa” wBobolicach
  3. Katarzyna Waszkiewicz „Ryby”, Warsztat Terapii Zajęciowej, Stowarzyszenie Pomocy w Rozwoju Społecznym i Zawodowym Osób Niepełnosprawnych wSzczecinie

Wyróżnienie

  • Anna Budnik, Andrzej Nowak, Marian Zwierzyński – „Irysy z naszego ogródka”, Środowiskowy Dom Samopomocy w Sławnie

W kategorii rysunek i grafika:

  1. Kamil Drachal „Pory roku”, Fundacja na Rzecz Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „NOWE ŻYCIE”, Środowiskowy Dom Samopomocy Filia „Odrodzenie” wKoszalinie
  2. Mariusz Wyżychowski „Drzewo”, Warsztat Terapii Zajęciowej, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób zUpośledzeniem Umysłowym Koło w Szczecinie
  3. Karolina Florczyk, Rafał Jarczyński „Jesienny sad”, Środowiskowy Dom Samopomocy w Choszcznie

W kategorii tkanina i aplikacja:

  1. Andrzej Maciejewicz „Piękno wsi”, Warsztat Terapii Zajęciowej w Dębnie
  2. Paulina Nowak „Tajemniczy ogród”, Warsztat Terapii Zajęciowej, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób zUpośledzeniem Umysłowym Koło w Szczecinie
  3. Agnieszka Stępień „Irysy”, Warsztat Terapii Zajęciowej, Stowarzyszenie Pomocy wRozwoju Społecznym i Zawodowym Osób Niepełnosprawnych wSzczecinie

Wyróżnienie

  • Daniel Król - „Pejzaż górski”, Towarzystwo Rozwoju Gminy Marianowo, Warsztat Terapii Zajęciowej w Dzwonowie

W kategorii rzeźba kameralna i płaskorzeźba:

  1. Adam Kmita, Andrzej Kmita „Pani Natura”, Środowiskowy Dom Samopomocy wChoszcznie
  2. Danuta Domańska „Wodny świat”, Warsztat Terapii Zajęciowej w Piaseczniku
  3. Donata Stankowska „Ptaki”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Wolinie

Wyróżnienie

  • Adam Kmita, Andrzej Kmita – „Odrobina piękna w betonowej pustce”, Środowiskowy Dom Samopomocy wChoszcznie

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przypomina, że prace nienagrodzone i niewyróżnione w etapie wojewódzkim (nie wymienione na ww. liście), można odebrać wOddziałach PFRON wterminie do 30 dni od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia o rozstrzygnięciu etapu wojewódzkiego Konkursu.

Uroczystość wręczenia nagród, Laureatom wojewódzkiego etapu konkursu „Sztuka Osób Niepełnosprawnych” w łódzkim oddziale PFRON

Data publikacji: 2014-07-11
Wydział Realizacji Programów
Autor: Karolina Szymańska

Inne aktualności z tej kategorii