Praca w Funduszu

Data publikacji 01.02.2017

Nabór na stanowisko Eksperta ds. badań i analiz w Departamencie ds. Programów

OGŁOSZENIE

PAŃSTWOWY  FUNDUSZ   REHABILITACJI  OSÓB   NIEPEŁNOSPRAWNYCH

POSZUKUJE KANDYDATA NA STANOWISKO

EKSPERT DS. BADAŃ I ANALIZ

W WYMIARZE CAŁEGO ETATU, W DEPARTAMENCIE DS. PROGRAMÓW, WYDZIAŁ DS. BADAŃ I ANALIZ

      (nazwa JO)

GŁÓWNE ZADANIA REALIZOWANE NA STANOWISKU PRACY:

1. Koordynowanie i nadzorowanie projektowania i przeprowadzania badań własnych dotyczących rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych, w szczególności:

  • opracowywania założeń metodologicznych,
  • opracowywania założeń organizacyjnych i narzędzi badawczych,
  • organizowania procesu gromadzenia danych,
  • wykonywania analiz i opracowywania raportów z badań.

2. Koordynowanie i nadzorowanie projektowania i realizacji badań zlecanych podmiotom zewnętrznym, w szczególności:

  • opracowywania założeń badawczych oraz dokumentacji przetargowej (specyfikacji istotnych warunków zamówienia);
  • udział w pracach komisji przetargowych,
  • prac badawczych i analitycznych prowadzonych przez wykonawcę badania,
  • odbiór raportów z badań.

3. Inicjowanie i nadzór nad przeprowadzaniem analiz problemów społecznych i zawodowych osób niepełnosprawnych na użytek prac projektowych i programowych.
4. Prowadzenie sprawozdawczości finansowej i merytorycznej w zakresie zadań Wydziału.
5. Przygotowywanie opinii, informacji i strategii niezbędnych dla właściwej realizacji zadań PFRON.

WYMOGI ZWIĄZANE ZE STANOWISKIEM PRACY:

·wymogi Konieczne

1. Wykształcenie: Studia II stopnia - magister

2. Staż pracy: 6 lat.

3. Znajomość języków obcych:  - Język obcy: angielski  Poziom: komunikatywny

4. Rodzaj doświadczenia:

  • Doświadczenie zawodowe w instytucjach naukowych.
  • Doświadczenie w zakresie przeprowadzania ewaluacji:

a) ex-ante

b) mid-term/on-going

c) ex-post

5. Przeszkolenie: brak

6. Szczególne uprawnienia: brak

7. Inne kompetencje, wiedza lub umiejętności:

  • Znajomość zagadnień z zakresu: - ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, ustawy o finansach publicznych, znajomość obsługi komputera, umiejętność pisania pism, przygotowywania opracowań, analiz, programów, komunikatywność, umiejętność pracy samodzielnej i w zespole, rzetelność i dokładność.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel, Power Point).
  • Znajomość podstawowych zagadnień metodologii nauk społecznych oraz umiejętność  ich stosowania w praktyce;
  • Posiadanie umiejętności niezbędnych w procesie prowadzenia ewaluacji.

·wymogi Pożądane

1. Wykształcenie: Studia III stopnia - doktorat

2. Staż pracy: brak

3. Znajomość języków obcych: Znajomość języka angielskiego potwierdzona certyfikatem lub innym dokumentem (poziom co najmniej B2).

4. Przeszkolenie: brak

5. Szczególne uprawnienia: brak

6. Inne kompetencje, wiedza lub umiejętności:

  • Wiedza w zakresie:
  • ·  metod kontrfaktycznych w ewaluacji (np. Propensity Score Matching, podejście eksperymentalne),
  • ·  zamówień publicznych w ewaluacji,
  • ·  pisania raportów i prezentowania wyników badań,
  • ·  nowych trendów w metodologii badań ewaluacyjnych,
  • ·  analiz statystycznych danych (z wykorzystaniem oprogramowania komputerowego) ewaluacji.

DODATKOWE INFORMACJE:

Oferta powinna zawierać następujące dokumenty:

  1. życiorys (C.V.),
  2. list motywacyjny,
  3. dokumenty potwierdzające poziom i kierunek wykształcenia,
  4. dokumenty potwierdzające staż pracy,
  5. dokumenty potwierdzające doświadczenie wymagane na danym stanowisku pracy,
  6. inne dokumenty, które wnioskodawca lub kandydat uzna za istotne,

Dokumenty mogą być składane w oryginałach lub kopiach, jednak warunkiem podpisania umowy z osobą wyłonioną do zatrudnienia w trakcie procesu naboru jest przedłożenie najpóźniej w dacie podpisania umowy o pracę z taką osobą oryginałów dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań wynikających z wskazanych wyżej pkt. 3,4,5.

Termin składania ofert upływa w dniu: 15 lutego 2017 roku.

Możliwość złożenia ofert:

  • za pośrednictwem poczty lub bezpośrednio do kancelarii Biura PFRON w zamkniętej kopercie oznaczonej napisem: „Nabór na stanowisko Eksperta ds. badań i analiz w Departamencie ds. Programów” na adres Al. Jana Pawła II 13, 00-828 Warszawa

Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data wpływu do kancelarii PFRON).

W ofercie należy podać dane kontaktowe - adres do korespondencji, adres e-mail, numer telefonu.

Osoby, których oferty zostaną pozytywnie rozpatrzone, będą powiadomione telefonicznie lub e-mailem o dalszych etapach naboru.

Osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane, a ich  oferty zostaną komisyjnie zniszczone.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 22 50 55 252 lub 22 50 55 606.

Przesłane dokumenty nie będą zwracane.

Prezes Zarządu

Robert Kwiatkowski

INFORMACJA

Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922), w imieniu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z siedzibą w Warszawie informuję, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, al. Jana Pawła II 13, 00-828 Warszawa w celu  rekrutacyjnym.

Podanie danych jest dobrowolne, lecz ich nie podanie skutkować będzie brakiem możliwości wzięcia udziału w rekrutacji.

Równocześnie informuję, że ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania.

Rejestr zmian
Autor:
Statystyka strony: 960 wizyt