informacje o cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

9-12 czerwca - XI Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Już niedługo z całego kraju na Śląsk zjedzie 1000 zawodników by rywalizować w XI Ogólnopolskich Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych. W ramach Igrzysk rozegrane zostaną zawody w różnych dyscyplinach: lekkiejatletyce, piłce nożnej, kolarstwie, bocce, trójboju siłowym, tenisie, tenisie stołowym, badmintonie, pływaniu, bowlingu i golfie.

Na ogólnopolską imprezę jadą reprezentanci województwa opolskiego - zawodnicy Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalne Polska – Opolskie:

Trójbój siłowy:

  1. Witek Andrzej – „Promyk” Głogówek
  2. Wasyliszyn Piotr – „Pantery” Opole

Tenis stołowy:

  1. Czepuryk Anna – „Pantery” Opole
  2. Sałajczyk Grzegorz – „Leśne Skrzaty” Zawadzkie
  3. Stawczyk Michał – „Iskra” Opole
  4. Papadopulos Marcin – „Iskra” Opole

Pływanie:

  1. Korzeniec Natalia – „Delfinek” Kadłub
  2. Musiel Dominik – „Filip” Zawadzkie
  3. Janoszka Łukasz – „Karlusy” Leśnica
  4. Podstawka Mateusz – „Karlusy” Leśnica
  5. Franke Artur – „Dinozaury” Opole

Bocce:

  1. Mazur Tomasz – „Power” Prudnik
  2. Kecht Filip- „Power” Prudnik
  3. Tutak Sebastian – „Power” Prudnik
  4. Woźnica Patryk – „Szczygły” Strzelce Opolskie

Badminton:

  1. Grzesiuk Denis – „Koziołki” Kędzierzyn- Koźle
  2. Samborski Michał – „Power” Prudnik
  3. Mirga Wiktoria – „Jeżyk” Głubczyce

Kolarstwo:

  1. Łazuta Paweł – „Jeżyk” Głubczyce
  2. Hołda Patrycja – „Jeżyk” Głubczyce
  3. Bernaś Patryk – „Promyk” Głogówek

Bowling:

  1. Kaziród Wiesław – „Delfinek” Kadłub
  2. Dronia Paweł – „Karlusy” Leśnica
  3. Kuczek Radosław – „Leśne skrzaty” Zawadzkie
  4. Baum Łukasz – „Szczygły” Strzelce Opolskie

LA:

  1. Raźnia Rafał- „Karlusy” Leśnica
  2. Szymaniec Sabina – „Iskra” Opole
  3. Kwiek Grzegorz – „Iskra” Opole
  4. Koziołek Patryk – „Delfinek” Kadłub
  5. Rak Michał – „ Karlusy” Leśnica
  6. Kolibaba Rafał- „Szczygły” Strzelce Opolskie
  7. Paszowska Katarzyna – „Pantery” Opole
  8. Kiereś Karol – „Krzyś” Kędzierzyn- Koźle

Piłka nożna:

  1. Witek Dariusz – „Promyk” Głogówek
  2. Nowak Dawid -||-
  3. Wilsz Denis -||-
  4. Łukaszów Piotr -||-
  5. Koszek Patryk -||-
  6. Bielski Jakub – „Jeżyk” Głubczyce
  7. Bielski Piotr -||-
  8. Bilik Robert -||-
  9. Wilczyński Sebastian -||-
  10. Pośpiech Tomasz -||-

 

TRENERZY:

  1. Wyszyńska Alicja – tenis stołowy
  2. Walichowski Marek, Kądziela Patrycja – pływanie
  3. Szafran Ireneusz – bocce
  4. Zioło Tomasz – badminton
  5. Nawrot Piotr – trójbój siłowy
  6. Kiszczyk Tomasz – kolarstwo
  7. Zalejska Agata – bowling
  8. Siciak Tomasz, Joanna Bek – LA
  9. Szałagan Dariusz, Pieścikowska Małgorzata – piłka nożna

 

Kierownik Ekipy – Katarzyna Krzempek

Kierownik ekipy ds. sportu – Barbara Wysocka

Życzymy powodzenia

Galeria zdjęć

Data publikacji: 2018-06-05
Oddział Opolski PFRON
Maria Fikus

Inne aktualności z tej kategorii