informacje o cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych” w podlaskim rozstrzygnięty

Wojewódzka Komisja Konkursowa  oceniła 61 prac nadesłanych na etap wojewódzki XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych” pn. „Niepodległa bez barier – od morza do Tatr” Spośród nich Komisja wyłoniła prace, które zostały nagrodzone w etapie wojewódzkim i zakwalifikowały się do Ogólnopolskiego etapu Konkursu.

Lista nagrodzonych prac:


KATEGORIA MALARSTWO I WITRAŻ

Miejsce I

Tytuł:  „Wózkowicz”

Autor/Autorzy: Maciej Stawicki

Terapeuta/ Instruktor: Justyna Sewastian

Placówka (pełna nazwa): Warsztat Terapii Zajęciowej w Ogrodniczkach

Adres placówki: ul. Białostocka 62, 16-303 Ogrodniczki

Miejsce II

Tytuł: „Święto Polskiej Niepodległości”

Autor/Autorzy: Michał Natunewicz

Terapeuta/ Instruktor: Dorota Kłoczko

Placówka (pełna nazwa): Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość Życia” Warsztat Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Białostockiej

Adres placówki: ul. Gen. Sulika 1, 16-200 Dąbrowa Białostocka

Miejsce III

Tytuł: „Niepodległa bez barier – od morza do Tatr”

Autor/Autorzy: Marcin Rećko

Terapeuta/ Instruktor: Ewa Jatel

Placówka (pełna nazwa): Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Razem”

Warsztat Terapii Zajęciowej w Sokółce

Adres placówki: ul. Piłsudskiego 5, 16-100 Sokółka

 Wyróżnienia:

Tytuł: „Niepodległa bez barier – od morza do Tatr”

Autor/Autorzy: Krzysztof Gieniusz

Terapeuta/ Instruktor: Katarzyna Miakisz

Placówka (pełna nazwa): Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Razem” Warsztat Terapii Zajęciowej w Sokółce

Adres placówki: ul. Piłsudskiego 5, 16-100 Sokółka

 

Tytuł: „Zielone karty historii”

Autor/Autorzy: Marek Bielski

Terapeuta/ Instruktor: Dorota Kłoczko

Placówka (pełna nazwa): Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość Życia” Warsztat Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Białostockiej

Adres placówki: ul. Gen. Sulika 1, 16-200 Dąbrowa Białostocka

 

Tytuł: „Niepodległa”

Autor/Autorzy: Sylwia Żochowska

Terapeuta/ Instruktor:  Martyna Janowska

Placówka (pełna nazwa): Warsztat Terapii Zajęciowej Zgromadzenia Sióstr Służek NMPN w Szumowie

Adres placówki: ul. Cmentarna 11, 18-305 Szumowo


KATEGORIA GRAFIKA I RYSUNEK

Miejsce I

Tytuł: „Ściany mojego domu”

Autor/Autorzy: Marek Betko

Terapeuta/ Instruktor: Dorota Kłoczko

Placówka (pełna nazwa): Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość Życia” Warsztat Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Białostockiej

Adres placówki: ul. Gen. Sulika 1, 16-200 Dąbrowa Białostocka

Miejsce II

Tytuł: „Cegiełki Polskości”

Autor/Autorzy: Marek Bielski

Terapeuta/ Instruktor: Dorota Kłoczko

Placówka (pełna nazwa): Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość Życia”

Warsztat Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Białostockiej

Adres placówki: ul. Gen. Sulika 1, 16-200 Dąbrowa Białostocka

  Miejsce III

Tytuł: „Moje osiedle”

Autor/Autorzy: Maciej Kamiński

Terapeuta/ Instruktor: Teresa Nowicka

Placówka (pełna nazwa): Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Warsztat Terapii Zajęciowej

w Suwałkach

Adres placówki: ul. Utrata 9, 16-400 Suwałki

 

 Wyróżnienia:

Tytuł: „Polska, nasz wspólny dom”

Autor/Autorzy: Justyna Szymczuk, Paulina Ołtarzewska

Terapeuta/ Instruktor: Ewa Skrzyniasz

Placówka (pełna nazwa): Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Drohiczyńskiej w Bielsku Podlaskim

Adres placówki: ul. Żwirki i Wigury 4, 17-100 Bielsk Podlaski


KATEGORIA TKANINA I APLIKACJA

 Miejsce I

Tytuł: „Nasza Ziemia”

Autor/Autorzy: Halina Trus

Terapeuta/ Instruktor: Dorota Kłoczko

Placówka (pełna nazwa): Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość Życia”

Warsztat Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Białostockiej

Adres placówki: ul. Gen. Sulika 1, 16-200 Dąbrowa Białostocka

Miejsce II

Tytuł: „Moja Ojczyzna”

Autor/Autorzy: Robert Iwanicki

Terapeuta/ Instruktor: Paulina Dembowska

Placówka (pełna nazwa): Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Warsztat Terapii Zajęciowej

w Suwałkach

Adres placówki: ul. Utrata 9, 16-400 Suwałki

Miejsce III

Tytuł: „Podlaska wieś”

Autor/Autorzy: Aneta Kardel

Terapeuta/ Instruktor: Krystyna Karwacka

Placówka (pełna nazwa): Caritas Archidiecezji Białostockiej Warsztat Terapii Zajęciowej

w Mońkach

Adres placówki: ul. Al. Niepodległości 3, 19-100 Mońki

 

 Wyróżnienia:

Tytuł: „Rozmawiajmy”

Autor/Autorzy: Katarzyna Skrobczyńska

Terapeuta/ Instruktor: Katarzyna Łasiewicka - Charkiewicz

Placówka (pełna nazwa): Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Archidiecezji Białostockiej

w Białymstoku

Adres placówki: ul. Knyszyńska 12 a, 15-702 Białystok

Tytuł: „Łączy nas ojczyzna”

Autor/Autorzy: Bartosz Szpakowicz

Terapeuta/ Instruktor: Joanna Plewa

Placówka (pełna nazwa): Warsztat Terapii Zajęciowej w Hajnówce

Adres placówki: ul. 3-go Maja 63, 17-200 Hajnówka

 

Tytuł: „Niepodległa bez barier – od morza do Tatr”

Autor/Autorzy: Patryk Łapiński

Terapeuta/ Instruktor: Katarzyna Miakisz

Placówka (pełna nazwa): Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Razem” Warsztat Terapii Zajęciowej w Sokółce

Adres placówki: ul. Piłsudskiego 5, 16-100 Sokółka

 

KATEGORIA RZEŹBA KAMERALNA I PŁASKORZEŹBA

 Miejsce I

Tytuł: „Pod skrzydłami orła w koronie”

Autor/Autorzy: Anna Trus

Terapeuta/ Instruktor: Dorota Kłoczko

Placówka (pełna nazwa): Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość Życia”

Warsztat Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Białostockiej

Adres placówki: ul. Gen. Sulika 1, 16-200 Dąbrowa Białostocka

 Miejsce II

Tytuł: „Frasobliwość polska”

Autor/Autorzy: Agnieszka Bielińska

Terapeuta/ Instruktor: Hanna Gładysz

Placówka (pełna nazwa): DPS pw. Św. Franciszka z Asyżu Caritas Diecezji Łomżyńskiej

w Tykocinie

Adres placówki: ul. Klasztorna 1, 16-080 Tykocin

 Miejsce III

Tytuł: „Bieg niepodległości”

Autor/Autorzy: Adam Żurkowski

Terapeuta/ Instruktor: Agata Kowalczyk

Placówka (pełna nazwa): Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość Życia”

Warsztat Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Białostockiej

Adres placówki: ul. Gen. Sulika 1, 16-200 Dąbrowa Białostocka

 

Wyróżnienia:

Tytuł: „Niepodległa przestrzeń”

Autor/Autorzy: Rafał Szoda

Terapeuta/ Instruktor: Joanna Szydłowska

Placówka (pełna nazwa): Warsztat Terapii Zajęciowej w Czarnej Białostockiej

Adres placówki: ul. Czajkowskiego 9, 16-020 Czarna Białostocka

 

Tytuł: „W polskim lesie”

Autor/Autorzy: Robert Iwanicki

Terapeuta/ Instruktor: Marta Gilant

Placówka (pełna nazwa): Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Warsztat Terapii Zajęciowej

w Suwałkach

Adres placówki: ul. Utrata 9, 16-400 Suwałki

 

 Tytuł: „Barwy mojej ziemi”

Autor/Autorzy: Łukasz Jakubowski

Terapeuta/ Instruktor: Marta Gilant

Placówka (pełna nazwa): Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Warsztat Terapii Zajęciowej

w Suwałkach

Adres placówki: ul. Utrata 9, 16-400 Suwałki

 

KATEGORIA FOTOGRAFIA I FILM

 Miejsce I

Tytuł: „Niepodległa bez barier I”

Autor/Autorzy: Mariusz Stankiewicz

Terapeuta/ Instruktor: Dorota Kłoczko

Placówka (pełna nazwa): Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość Życia”

Warsztat Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Białostockiej

Adres placówki: ul. Gen. Sulika 1, 16-200 Dąbrowa Białostocka

 

Tytuł: „Niepodległa bez barier II”

Autor/Autorzy: Mariusz Stankiewicz

Terapeuta/ Instruktor: Dorota Kłoczko

Placówka (pełna nazwa): Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość Życia”

Warsztat Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Białostockiej

Adres placówki: ul. Gen. Sulika 1, 16-200 Dąbrowa Białostocka

Data publikacji: 2018-09-11
Wiesław Dąbrowski

Inne aktualności z tej kategorii