informacje o cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Komunikaty z regionu

Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Konkurs Plastyczny w warmińsko-mazurskim rozstrzygnięty!

Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów XVI edycji Konkursu „Sztuka Osób Niepełnosprawnych” pt. „Niepodległa bez barier od morza do Tatr”, w województwie warmińsko-mazurskim.

Przedstawiamy listę najlepszych prac:

KATEGORIA MALARSTWO I WITRAŻ

Miejsce I

Tytuł: „Nie pokona nas sztorm ani wiatr, gdy płyniemy od morza do Tatr”

Autor: Sylwia Kurowska

Placówka PSONI DPS „Zielone Wzgórze” w Olsztynie

Miejsce II

Tytuł: „Moja piękna niepodległa”

Autor: Zdzisław Garlicki

Placówka: MOPS ŚDS w Ełku

Miejsce III

Tytuł: „Chodź pomaluj mój świat, na żółto i na niebiesko”

Autor: Paweł Kaczanowski

Placówka: PSONI WTZ w Olsztynie

Wyróżnienie

Tytuł: „Pociągiem przez Polskę”

Autor: Mariusz Błaszczyk

Placówka: PSONI DPS „Zielone Wzgórze” w Olsztynie

Kategoria RYSUNEK I GRAFIKA

Miejsce I

Tytuł: „Na skrzydłach”

Autor: Magda Jeglińska

Placówka: ŚDS w Nowej Wsi Ełckiej

Miejsce II

Tytuł: „Mój prezent”

Autor: Marcin Bastek

Placówka: PŚDS w Lidzbarku Warmińskim

Miejsce III

Tytuł: „Z lotu ptaka”

Autor: Edward Sławski

Placówka: PSONI ŚDS „Familia” w Olsztynie

KATEGORIA TKANINA I APLIKACJA

Miejsce I

Tytuł: „Mimo wszystko”

Autor: Wojciech Kociba

Placówka: ŚDS w Marcinkowie z filią w Prejłowie

Miejsce II

Tytuł: „Skok w przyszłość”

Autor: Ewa Turan

Placówka: ŚDS w Marcinkowie z filią w Prejłowie

Miejsce III

Tytuł: „Jeszcze Polska nie zginęła, póki my żyjemy”

Autor: Arkadiusz Tyczyński

Placówka: PŚDS w Lidzbarku Warmińskim

Wyróżnienie

Tytuł: „Piosnki ojcowskiego poletka”

Autor: Katarzyna Jurkiewicz

Placówka: WTZ przy OSWON w Ornecie

KATEGORIA RZEŹBA KAMERALNA I PŁASKORZEŹBA

Miejsce I

Tytuł: „100 lat Polsko!!!”

Autorzy: Hannalora Stachowicz, Halina Ronewicz

Placówka: Stowarzyszenie „Nie Lękaj Się” DPS BARKA w Olsztynie

Miejsce II

Tytuł: „Polski pejzaż”

Autor: Anna Kukuk

Placówka: PSONI WTZ w Olsztynie

Miejsce III

Tytuł: „Łączy nas wspólny cel”

Autor: Kamila Minowicz

Placówka: WTZ przy OSWON w Ornecie

KATEGORIA FOTOGRAFIA I FILM

Miejsce I

Tytuł: „Koledzy bez barier”

Autor: Marcin Walczak

Placówka: PSONI WTZ w Olsztynie 

Miejsce II

Tytuł: „Ramię w ramię walcząc o niepodległość”

Autor: Jolanta Kosewska

Placówka: PŚDS w Lidzbarku Warmińskim

Miejsce III

Tytuł: „Wolni jak orły w teatrze bez barier”

Autor: Włodzimierz Ważny

Placówka: Stowarzyszenie „Nie Lękaj Się” ŚDS BARKA w Olsztynie


Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Galeria zdjęć

Data publikacji: 2018-09-12
Autor: Joanna Bularz
liczba wyświetleń: 534

Inne aktualności z tej kategorii