informacje o cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Laureaci Konkursu Plastycznego z Warmii i Mazur

W dniu 23 października 2020 r. Wojewódzka Komisja Konkursowa oceniła 84 prace nadesłane na regionalny etap konkursu XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych” pt. „Tajemnica mojej wyobraźni”.
Warmińsko-Mazurski Oddział PFRON przedstawia listę Laureatów etapu wojewódzkiego:

Lista nagrodzonych prac:

KATEGORIA: MALARSTWO I WITRAŻ

Miejsce I

Tytuł: „Pogoda”

Autor: Ewa Zawadzka

Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Olsztynie Warsztat Terapii Zajęciowej

 

Miejsce II

Tytuł: „Świat moich marzeń”

Autor: Paulina Prud

Środowiskowy Dom Samopomocy w Szczytnie

 

Miejsce III

Tytuł: „Wirtualny Świat”

Autor: Rafał Kardaś

Środowiskowy Dom Samopomocy w Szczytnie

 

I Wyróżnienie

Tytuł: „Drzewo dużo pamięta”

Autor: Marcin Kowalski

Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Iławie

 

II Wyróżnienie

Tytuł: „Góra”

Autor: Sylwia Kurowska

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Olsztynie Dom Pomocy Społecznej „Zielone Wzgórze”

 

KATEGORIA: GRAFIKA I RYSUNEK

 

Miejsce I

Tytuł: „Rzeka Marzeń”

Autorzy: Milena Andrzejczyk i Alicja Wiewióra

Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Biskupcu Warsztat Terapii Zajęciowej

 

Miejsce II

Tytuł: „Zawsze razem”

Autor: Aleksandra Szymczyk

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zarząd Oddziału Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim Warsztat Terapii Zajęciowej im. św. Jana Pawła II

 

Miejsce III

Tytuł: „Bajeczny świat”

Autor: Urszula Czyżewska

Stowarzyszenie Pomocy na Rzecz Osób Niepełnosprawnych  w Szczytnie

Warsztat Terapii Zajęciowej

 

Wyróżnienie

Tytuł: „To mi w głowie gra”

Autor: Wojciech Margiewicz

Stowarzyszenie „Wyjątkowe Serce” w Olsztynie

Warsztat Terapii Zajęciowej

 

KATEGORIA: TKANINA I APLIKACJA

 

Miejsce I

Tytuł: „Wspomnienie”

Autor: Halina Ronewicz

Stowarzyszenie „Nie lękaj się” w Olsztynie

Dom Pomocy Społecznej „Barka”

 

Miejsce II

Tytuł: „Dla Leny”

Autor: Teresa Pogorzelska

Środowiskowy Dom Samopomocy w Orzyszu

 

Miejsce III

Tytuł: „Tornado kreacji”

Autorzy: Teresa Dąbrowska i Marianna Oszmian

Środowiskowy Dom Samopomocy w Orzyszu

 

KATEGORIA: RZEŹBA KAMERALNA I PŁASKORZEŹBA

 

Miejsce I

Tytuł: „Spacer po niebie”

Autor: Iwona Radziwoniuk

Mazurskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Kętrzynie

Warsztat Terapii Zajęciowej

 

Miejsce II

Tytuł: „Czysta planeta”

Autorzy: Piotr Kant i Anna Kukuk

Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Olsztynie Warsztat Terapii Zajęciowej

 

Miejsce III

Tytuł: „Morskie oko”

Autorzy: Paulina Pacek i Zenon Sądej

Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Biskupcu Warsztat Terapii Zajęciowej

 

KATEGORIA: FOTOGRAFIA

 

Miejsce I

Tytuł: „Wzgórza Namiętności”

Autor: Marek Żmieńko

Środowiskowy Dom Samopomocy w Orzyszu

 

Miejsce II

Tytuł: „Pragnę zwiedzać świat”

Autor: Teresa Żmudowska

Środowiskowy Dom Samopomocy w Suszu

 

Miejsce III

Tytuł: „Głębia”

Autor: Jakub Szałkowski

Stowarzyszenie „Wyjątkowe Serce” w Olsztynie

Warsztat Terapii Zajęciowej

 

 

Data publikacji: 2020-10-30
Oddział Warmińsko-Mazurski
Autor: Oddział Warmińsko-Mazurski

Inne aktualności z tej kategorii