Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Medale GZSN „Start” na Halowych Mistrzostwach Polski Osób z Niepełnosprawnością w łucznictwie

W Krakowie odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawnością.

W zawodach wystartowało 31 zawodników z 8 klubów. 7- osobowy zespół Gorzowskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych "START" wrócił z Halowych Mistrzostw Polski z 5 medalami:

Milena Olszewska (RWO) - indywidualnie złoto,

Stanisław Kalisiak (CMO) - indywidualnie srebro,

Krzysztof Kornatowski (CMO) indywidualnie brąz,

Olszewska/Szachowicz mikst klasyczny (RXO)  – srebro,

Drużyna klasyków Olszewska/Szachowicz/Batycki - brąz.

W drużynach bloczkowych zawodnicy Kornatowski/Kalisiak/Osses wygrali konkurencję pomimo że zgłoszona drużyna z Lublina nie stanęła do pojedynku i strzelali bez przeciwnika.

W kategorii CMO Marcin Łabuda zajął 5 miejsce, a Mariusz Osses uplasował się na 7. Miejscu, a w klasykach mężczyzn RMO indywidualnie Ryszard Szachowicz i Albin Batycki zajęli miejsca 9-16.

Data publikacji: 2019-03-26