Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Odszedł Adam Kondzior –przyjaciel osób z niepełnosprawnością…
„Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą…” (ks. Jan Twardowski)
Z głębokim żalem informujemy o śmierci naszego Przyjaciela Adama Kondziora - wieloletniego Prezesa Warmińsko – Mazurskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu w Olsztynie, współzałożyciela i aktywnego działacza Warmińsko – Mazurskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych, a także Członka Krajowej Rady Konsultacyjnej do Spraw Osób Niepełnosprawnych.
Adam Kondzior był wspaniałym człowiekiem, zawsze gotowym nieść pomoc wszystkim osobom niepełnosprawnym, którzy jej potrzebowali; posiadał ogromną wiedzę dotyczącą barier urbanistyczno-architektonicznych i społecznych.
Z ogromnym zaangażowaniem dążył do likwidacji utrudnień w życiu osób z niepełnosprawnością, jednocześnie udzielając konsultacji osobom prywatnym, organizacjom i instytucjom, nie bacząc na swój stan zdrowia.
Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia - pracownicy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.