Aktualności SODiR

Data publikacji 10.02.2017

Już wkrótce technologia JavaScript w SODiR

Tłumacznie na język migowy

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych informuje, iż w marcu 2017 r. planowane jest wdrożenie do Systemu Obsługi Dofinansowań i Refundacji funkcjonalności umożliwiającej korzystanie z technologii JavaScript (zamiast Java). W związku z tym, że najpopularniejsze przeglądarki internetowe (w tym przeglądarki zalecane do obsługi SODiR) przestały lub w najbliższym czasie przestaną wspierać technologię Java, wprowadzona zostanie zmiana umożliwiająca podpisywanie dokumentów bez jej użycia.

Mając na uwadze powyższe wystąpi konieczność wygenerowania nowego certyfikatu PFRON, po pierwszorazowym zalogowaniu do SODiR. O terminie wdrożenia technologii JavaScript oraz konieczności generowania nowego certyfikatu PFRON (wraz z instrukcją generowania certyfikatu) poinformujemy Państwa odrębnym komunikatem.

Wszystkich Beneficjentów składających w formie papierowej wnioski o dofinansowanie do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych i/lub refundację składek na ubezpieczenia społeczne oraz Użytkowników SODiR zgłaszających dotychczas trudności techniczne z obsługą Javy w SODiR, których nie udało się rozwiązać, zachęcamy do korzystania z Systemu Obsługi Dofinansowań i Refundacji w nowej technologii JavaScript.

Uwaga !!!

Zmiana nie dotyczy podpisu kwalifikowanego.

Tłumaczenie na język migowy

Data publikacji 10.02.2017

Departament ds. Rynku Pracy
Autor: Małgorzata Jaworek
Statystyka strony: 4382 wizyt