Wydarzenia

Strona znajduje się w archiwum.

Śląska Giełda Pracy dla Osób Niepełnosprawnych

Nie zabrakło Śląskiego Oddział PFRON na giełdzie pracy dla osób niepełnosprawnych, która odbyła się 13 marca 2017 r. w godzinach od 10:00 do 13:00 w Katowicach. Organizatorami wydarzenia byli Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka w Katowicach. Pracodawcy, którzy poszukiwali na giełdzie  potencjalnych pracowników prezentowali zróżnicowane środowisko branżowe. Obecne były zarówno firmy działające lokalnie, jak i te o zasięgu krajowym.

Stoisko PFRON cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Pracownicy Oddziału Śląskiego udzielali informacji zarówno pracodawcom zainteresowanym zatrudnieniem osób z niepełnosprawnościami jak i osobom niepełnosprawnym. Pytano głównie o nowe programy PFRON „STABILNE ZATRUDNIENIE osoby niepełnosprawne w administracji i służbie publicznej”, „PRACA-INTEGRACJA”, „ABSOLWENT” oraz o możliwości uzyskania dofinansowania do podnoszenia swoich kwalifikacji.

Pracownicy Oddziału mieli również możliwość wymiany informacji na temat aktualnej sytuacji osób niepełnosprawnych na rynku pracy z pracownikami Powiatowych Urzędów Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy i Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

 • Anna Wandzel- Ekspert PFRON Uwaga. Link otwiera obraz w powiększeniu.
  Anna Wandzel- Ekspert PFRON
 • Elżbieta Krasoń - Oddział Ślaski Uwaga. Link otwiera obraz w powiększeniu.
  Elżbieta Krasoń - Oddział Ślaski
 • Stoisko PFRON Uwaga. Link otwiera obraz w powiększeniu.
  Stoisko PFRON
 • Udzielanie informacji Uwaga. Link otwiera obraz w powiększeniu.
  Udzielanie informacji
Data publikacji 17.03.2017

Oddział Śląski PFRON
Autor: Anna Wandzel
Statystyka strony: 386 wizyt