Wydarzenia

W Szczecinie szkolenie z programu ABSOLWENT

W dniu 16 maja 2017 r. w Szczecinie odbyło się szkolenie dla przedstawicieli szkół wyższych i organizacji pozarządowych  dotyczące pilotażowego programu ABSOLWENT. Szkoły wyższe i organizacje pozarządowe licznie przybyły na spotkanie, które odbyło się w gościnnych pomieszczeniach Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo „Tęcza”. Szkolenie prowadziła pani Barbara Czyżak z Departamentu ds. Programów Biura PFRON w Warszawie.

Pytania, które padły w trakcie spotkania świadczyły o zainteresowaniu programem i wnikliwym zapoznaniu się z jego treścią. Są zatem podstawy by sądzić, że szkoły wyższe i organizacje pozarządowe z województwa zachodniopomorskiego wezmą udział w ogłoszonym konkursie dotyczącym programu ABSOLWENT.

Wszystkich  zainteresowanych programem Oddział Zachodniopomorski zaprasza do skorzystania z konsultacji dotyczących projektów przygotowywanych w ramach programu ABSOLWENT.

  • Szkolenie odbyło się w Szczecinie w gościnnych pomieszczeniach Stowarzyszenia TĘCZA Uwaga. Link otwiera obraz w powiększeniu.
    Szkolenie odbyło się w Szczecinie w gościnnych pomieszczeniach Stowarzyszenia TĘCZA
Data publikacji 19.05.2017

Oddział Zachodniopomorski PFRON
Autor: Inga Mikee
Statystyka strony: 256 wizyt