Wydarzenia

Wnioski SODiR elektronicznie? To proste!

W dniu 14 lipca 2017 r. pracownicy Oddziału Świętokrzyskiego Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Kielcach pani Agnieszka Matałowska i pan Seweryn Krzemiński przeprowadzili warsztaty dotyczące elektronicznej formy składania wniosków o dofinansowanie do kosztów płacy i refundacji składek ZUS.

Pracodawcy mieli możliwość samodzielnego wprowadzenia wniosku do systemu, sprawdzenia wprowadzonych wniosków z poprzednich miesięcy, w których ubiegali się o dofinansowanie, a także wygenerowanych wezwań do korekty. Pracownicy wskazali zalety korzystania z sytemu elektronicznego składania dokumentów SODiR oraz udzielili odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące technicznej obsługi systemu SODiR.

Zapraszamy na kolejne spotkania warsztatowe, które  będą odbywać się cyklicznie.

Przypominamy, że w siedzibie Oddziału Świętokrzyskiego PFRON w Kielcach, w pokoju 450, działa stały Punkt Informacyjno-Konsultacyjny Systemu Obsługi Dofinansowań i Refundacji, w którym specjalista ds. wsparcia i współpracy z pracodawcami jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-16:00.

  • Szkolenie pracodawców z obsługi systemu SODiR w Oddziale Świętokrzyskim Funduszu Uwaga. Link otwiera obraz w powiększeniu.
    Szkolenie pracodawców z obsługi systemu SODiR w Oddziale Świętokrzyskim Funduszu
Data publikacji 14.07.2017

Oddział Świętokrzyski PFRON
Autor: Magda Karyś
Statystyka strony: 366 wizyt