Komunikaty
Spotkanie z organizacjami pracodawców osób niepełnosprawnych w sprawie pomocy określonej w art. 32 ustawy o rehabilitacji (...)
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych serdecznie zaprasza organizacje pracodawców osób niepełnosprawnych na spotkanie informacyjne dotyczące przebiegu realizacji zadania określonego w art. 32 ustawy o rehabilitacji, tj. udzielania przez Fundusz pomocy pracodawcom prowadzącym zakłady pracy chronionej. Spotkanie z udziałem przedstawicieli Biura Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych odbędzie się w piątek, 3 lipca br godz 12, sala 907.
Organizacje pracodawców osób niepełnosprawnych, zainteresowane udziałem ich przedstawicieli w spotkaniu, proszone są o zgłoszenie nazwiska przedstawiciela wraz z nazwą organizacji, na adres e-mail: marta_peikow@pfron.org.pl, nie później niż do środy, 1 lipca br. do godz. 14.00. Zgłoszenie przedstawiciela organizacji oraz potwierdzenie otrzymania tego zgłoszenia przez PFRON jest warunkiem wzięcia udziału w spotkaniu.
Na spotkanie zapraszamy wyłącznie organizacje reprezentujące pracodawców osób niepełnosprawnych. Ze względów lokalowych Fundusz nie ma możliwości zapewnienia równego dostępu do udziału w spotkaniu wszystkim pracodawcom, (z uwagi na fakt, iż podmiotów uprawnionych do ubiegania się o refundację jest ponad 1500) oraz wszystkim firmom szkoleniowym, konsultingowym i doradczym, zainteresowanym udziałem w spotkaniu.
Data modyfikacji : 07.10.2010
Wydział Programowania i Realizacji Zadań
Marta Peikow
Statystyka strony: 2149 wizyt
wersja tekstowa
BIP