informacje o cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Na stronie znajdziesz najświeższe aktualności dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Pomorscy laureaci etapu wojewódzkiego XVIII edycji konkursu plastycznego pt. ”Tajemnice mojej wyobraźni”

W dniu 12.10.2020r. Wojewódzka Komisja XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pn. Sztuka Osób Niepełnosprawnych, pt. „Tajemnica mojej wyobraźni” wyłoniła prace, które będą reprezentowały pomorze w ogólnopolskim etapie konkursu.

Poniżej prezentujemy listę nagrodzonych prac:

KATEGORIA MALARSTWO I WITRAŻ

Miejsce I

Tytuł: „Demon”

Autor: Stefan Szypulski

Placówka : Środowiskowy Dom Samopomocy NOWINY, Fundacja Rozwoju Integracji Społecznej AKCES w Gdańsku

Miejsce II

Tytuł: „Zimowy krajobraz”

Autor: Sebastian Gabryelski

Placówka : Dom Pomocy Społecznej ORUNIA w Gdańsku

Miejsce III

Tytuł:  „Ach śpij kochanie”

Autor : Natalia Pionke

Placówka : Warsztat Terapii Zajęciowej w Somoninie

 
KATEGORIA GRAFIKA I RYSUNEK

Miejsce I

Tytuł:  „Mój koncert”

Autor :  Piotr Delążek

Placówka : Warsztat Terapii Zajęciowej Koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną w Tczewie

Miejsce II

Tytuł: „Didżej M.S.”

Autor : Marcin Sołtysiak

Placówka : Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacja Edukacji Społecznej i Promocji Zdrowia

Miejsce III

Tytuł: „Między jawą a snem”

Autor : Waldemar Kierszkowski

Placówka : Dom Pomocy Społecznej ORUNIA w Gdańsku


KATEGORIA TKANINA I APLIKACJA

Miejsce I

Tytuł:  „Przyjaciele z dzieciństwa”

Autor:  Justyna Bielecka

Placówka : Warsztat Terapii Zajęciowej Koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną w Tczewie

Miejsce II

Tytuł:  „Anioł z mojego snu”

Autor : Marek Rybczyński

Placówka : Warsztat Terapii Zajęciowej Koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną  w Tczewie

Miejsce III

Tytuł: „Końca nie widać”

Autor : Adam Stromowski

Placówka : Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenie ‘Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych
i potrzebujących Wsparcia” w Lalkowy

 

KATEGORIA RZEŹBA KAMERALNA I PŁASKORZEŹBA

Miejsce I

Tytuł: „W głębinach”

Autor :  Agnieszka Szałajda

Placówka : Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacja Edukacji Społecznej i Promocji Zdrowia
w Gdańsku

Miejsce II

Tytuł:  „Spotkanie z pegazem”

Autor: Krzysztof Płonka

Placówka :Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacja Mimo Wszystko w Lubiatowie

Miejsce III

Tytuł:  „Złota jesień”

Autor: Marcin Czech

Placówka : Warsztat Terapii Zajęciowej Koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną w Tczewie


KATEGORIA FOTOGRAFIA

Miejsce I

Tytuł: „Dryfując we śnie”

Autor : Daniel Tuziński

Placówka : Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacja Edukacji Społecznej i Promocji Zdrowia w Gdańsku

Miejsce II

Tytuł: „Marzenie o lataniu”

Autor : Zbigniew Bieganowski

Placówka : Dom Pomocy Społecznej ORUNIA w Gdańsku

Miejsce III

Tytuł: „Gwiazdą być”

Autor: Karolina Baranowska

Placówka : Warsztat Terapii Zajęciowej Centrum Pomocowe im. Św. Siostry Faustyny, Caritas Archidiecezji Gdańskiej w Rumi


Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom tegorocznego konkursu plastycznego i ich opiekunom za zaangażowanie.

Serdecznie gratulujemy laureatom etapu wojewódzkiego i życzymy wygranej w etapie ogólnopolskim.

 

 

 

Galeria zdjęć

Data publikacji: 2020-10-19
Oddział Pomorski PFRON
Autor: Oddział Pomorski PFRON

Inne aktualności z tej kategorii