informacje o cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Komunikaty z regionu

Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Konkurs Plastyczny na Mazowszu rozstrzygnięty!

Komisja XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych” pt. „Niepodległa bez barier – od morza do Tatr” wyłoniła laureatów z województwa mazowieckiego.

Przedstawiamy listę nagrodzonych prac:

 

KATEGORIA MALARSTWO I WITRAŻ

Miejsce I

Tytuł: Wolność – oby się nie rozpaść

Autor: Elżbieta Gałązka

Placówka: Warsztat Terapii Zajęciowej w Mińsku Mazowieckim Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej

Miejsce II

Tytuł: Bocianim szlakiem przez Polskę

Autor: Konrad R.

Placówka: Warsztat Terapii Zajęciowej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie

Miejsce III

Tytuł: Dotknąć świat

Autor: Barbara Szewczyk

Placówka: Środowiskowy Dom Samopomocy w Otwocku

 

Kategoria rysunek i grafika

Miejsce I

Tytuł: Z orłem przez wieki

Autor: Krzysztof Paul

Placówka: Dom Pomocy Społecznej „Nad Jarem” w Nowym Miszewie

Miejsce II

Tytuł: Cykl polskie miasta - Katowice

Autor: Włodzimierz S.

Placówka: Warsztat Terapii Zajęciowej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie

Miejsce III

Tytuł: Niepodległa i niepełnosprawni

Autor: Piotr Firosiewicz

Placówka: Warsztat Terapii Zajęciowej w Siedlcach Caritas Diecezji Siedleckiej

Wyróżnienie:

Tytuł: Wyklęci

Autor: Rafał Pieniążek

Placówka: Warsztat Terapii Zajęciowej „Nowa Szansa” w Skórcu Caritas Diecezji Siedleckiej

 

Kategoria TKANINA I APLIKACJA

Miejsce I

Tytuł: Niepodległa

Autor: Marcin Bareja

Placówka: Warsztat Terapii Zajęciowej „Nowa Szansa” w Skórcu Caritas Diecezji Siedleckiej

Miejsce II

Tytuł: Orzeł

Autor: Elwira Kąkol

Placówka (pełna nazwa): Warsztat Terapii Zajęciowej w Kisielanach Caritas Diecezji Siedleckiej

Miejsce III

Tytuł: Powiew wolności

Autor: Agnieszka B.

Placówka: Warsztat Terapii Zajęciowej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie

 

Kategoria RZEŹBA KAMERALNA I PŁASKORZEŹBA

Miejsce I

Tytuł: Pani urodzaju …

Autor: Monika Bzdzikot

Placówka (pełna nazwa): Warsztat Terapii Zajęciowej w Przewozie przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kozienicach

Miejsce II

Tytuł: Droga ku wolności

Autor: Grzegorz O.

Placówka: Warsztat Terapii Zajęciowej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie

Miejsce III

Tytuł: Jak dobrze nam zdobywać góry

Autor: Radosław Brzezicki

Placówka: Warsztat Terapii Zajęciowej przy Spółdzielni Inwalidów „Techniczna” w Józefowie

Wyróżnienie:

Tytuł: Żywa Polska Niepodległa

Autor: Sebastian Peciak

Placówka: Warsztat Terapii Zajęciowej przy Fundacji Pomocy Ludziom z Niepełnosprawnością w Warszawie

 

Kategoria FOTOGRAFIA I FILM

Miejsce I

Tytuł: Wolność i wyzwolenie dla wszystkich

Autorzy: Łukasz Połomski, Grzegorz Lewandowski

Placówka: Warsztat Terapii Zajęciowej przy Domu Pomocy Społecznej „Nad Jarem” w Nowym Miszewie

Miejsce II

Tytuł: Wolność

Autor: Mariola Leszczuk

Placówka: Warsztat Terapii Zajęciowej w Kisielanach Caritas Diecezji Siedleckiej

 

Miejsce III

Tytuł: Nie ważne jaki, ważne, że polski

Autor: Ewa Głoskowska

Placówka: Dom Pomocy Społecznej „Nad Jarem” w Nowym Miszewie

 

Gratulujemy wszystkim laureatom!

Galeria zdjęć

Data publikacji: 2018-09-14
Oddział Mazowiecki
Autor: Beata Noceń
liczba wyświetleń: 427

Inne aktualności z tej kategorii