informacje o cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Na stronie znajdziesz archiwum aktualności dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

„Fajnie być razem”

„Fajnie być razem” to hasło integracyjnego festynu zorganizowanego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ziemięcicach. Tak placówka świętowała kolejny rok działalności. 

Uroczystość obfitowała w taneczne i wokalne występy. Gościem specjalnym  była pełna empatii i pasji aktorka - Anna Dymna oraz zespół Carrantuohill i SALKE prezentujące muzykę i taniec irlandzki. Swoje umiejętności artystyczne przedstawiali również podopieczni ośrodka, uczniowie okolicznych szkół oraz przedszkolaki.

Wśród zaproszonych gości byli obecni m.in.: Stanisław Torbus – Wicestarosta Powiatu Tarnogórskiego, Wiesław Olszewski – Wójt Gminy Zbrosławice,  Jan Wroński – dyrektor Oddziału Śląskiego PFRON, przedstawiciele Lasów Państwowych i lokalnych instytucji.

Imprezie towarzyszyły liczne atrakcje m.in.: dmuchane zamki, przejażdżka na koniu, malowanie twarzy oraz rodzinka owiec. Była również ochotnicza straż pożarna, która szkoliła dzieci w udzielaniu pierwszej pomocy pluszowym misiom oraz policja na motocyklach wraz ze swoim honorowym członkiem psem Sznupiekiem.

Patronem uroczystości była Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym, założyciel ośrodka.

 

 

Pełna fotorelacja z festynu:

drive.google.com/drive/folders/1W0G9IQpUprDqIp-n6aDrkASr5PBXeQuv

Galeria zdjęć

Data publikacji: 2018-09-20
Śląski Oddział
Autor: Aleksandra Buczek

Inne aktualności z tej kategorii