informacje o cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Na stronie znajdziesz najświeższe aktualności dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Koncert „Anioły są wśród nas” dla dobroczyńców

Rozwijanie pasji i talentów podopiecznych Stowarzyszenia Rodziców, Przyjaciół, Dzieci i Osób Niepełnosprawnych „Promyk” w Gostwicy w dużej mierze możliwe jest dzięki wsparciu rodziców, opiekunów oraz coraz większej liczbie darczyńców, na których pomoc zawsze można liczyć.

Koncert serdeczności „Anioły są wśród nas”, zorganizowany 17 lutego br. w Dworze w Brzeznej, jest formą podziękowania wszystkim tym, którzy oferują wsparcie podopiecznym Stowarzyszenia. Marta Mordarska - dyrektor Oddziału Małopolskiego PFRON przekazała na ręce Henryka Kuli –prezesa Stowarzyszenia oraz Urszuli Potoniec-Mędoń - kierownik WTZ w Gostwicy list, w którym podziękowała za organizację uroczystości.

Podopieczni Stowarzyszenia – uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gostwicy – przedstawili fragment sztuki „Tajemniczy ogród”. Zaprezentowano również film „W dramacie życia nie ma małych ról”, który zobrazował pracę w WTZ. Zespół baletowy „Adagio” z Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu oraz iluzjonista Maccino porwali widownię artystycznymi występami.

Aniołami serdeczności, w imieniu podopiecznych Stowarzyszenia, prezes Henryk Kula i wiceprezes Elżbieta Bulanda obdarowali wszystkich dobroczyńców. Koncert był okazją do dziękowania za miłość, dobroć serca, szczerość gestu, mądrość dzielenia się i przyjazną dłoń.

Galeria zdjęć

Data publikacji: 2018-02-21
Joanna Kołdras

Inne aktualności z tej kategorii