informacje o cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Na stronie znajdziesz najświeższe aktualności dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Zdobywamy Górę Kamieńsk dla niepodległej

VI edycja imprezy Zdobywamy Górę Kamieńsk już za nami. Blisko 200 osób niepełnosprawnych i około 400 wolontariuszy stawiło się w niedzielę u podnóża największej góry w centralnej Polsce by wspólnie pokonać 3200 m.

Akademia Pana Grześka wspólnie z Fundacją Aktywnej Rehabilitacji od 6 lat organizują ogólnopolską akcję mającą na celu integrację osób niepełnosprawnych z osobami zdrowymi. Tegoroczna odsłona akcji "Wchodzimy dla Niepodległej" była okazją do uczczenia 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Uczestnicy trasę pokonywali w białych i czerwonych koszulkach. Po blisko 3 godzinach wszyscy uczestnicy zdobyli szczyt i szczęśliwi dotarli do drugiego punktu imprezy, który znajdował się na dziedzińcu Solparku w Kleszczowie. Tam na wszystkich czekał gorący bigos, grillowana kiełbaska i tort na okoliczność 30-lecia Fundacji Aktywnej Rehabilitacji.
Następnie rozpoczęła się część artystyczna połączona z losowaniem nagród i koncertem gwiazdy imprezy Tomka Kowala Kowalskiego zwycięzcy 4 edycji Must Be The Music.

Jak co roku z wielką przyjemnością uczestniczył czynnie w imprezie  reprezentant regionalny Funduszu Władysław Skwarka Dyrektor Oddziału Łódzkiego, który wręczał medale wszystkim uczestnikom.

W tym wyścigu nie było przegranych, każdy był zwycięzcą. Czas i miejsce na mecie nie były ważne, liczył się udział i pokonywanie własnych słabości. Uczestnikom i gościom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników.

Do zobaczenia za rok.

Galeria zdjęć

Data publikacji: 2018-08-20
Oddział Łódzki
Autor: Anna Ciupa