Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
"Aktywni" na wakacjach w Hodyszewie
Uczniowie Niepublicznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy Aktywni w Białymstoku oraz absolwenci objęci opieką przez Stowarzyszenie ow Programie R25+ spędzili kilka dni wypoczywając w Hodyszewie. Korzystali z uroków podlaskiej przyrody oraz z zajęć artystycznych i rekreacyjnych. Działanie zostało dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Wyjazd był doskonałą okazją do odpoczynku i zabawy. W wakacyjnej atmosferze podjęte były również trudne bieżące tematy np. o pandemii. W swobodnej atmosferze przypomniane zostały zasady związane z koniecznością przestrzegania higieny. Podopieczni korzystali z pięknej pogody, spacerowali, strzelali z łuku. Rozegrany był nawet obozowy mecz piłki nożnej. Zabawa w Koło Fortuny była również świetną okazją do rywalizacji, śmiechu i spędzenia wspólnego czasu. Podczas zajęć artystycznych uczestnicy tworzyli prace z gliny i wykonali piękne koszulki. Atrakcji było co niemiara, całość zakończyło się ogniskiem z pysznymi kiełbaskami.

