informacje o cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

„Burzyciele Barier” wyłonieni

Kapituła konkursu „Burzyciele Barier im. Anny Sowy” spotkała się w ostatni dzień listopada, aby wyłonić tegorocznych laureatów nagrody. Przewodniczący kapituły senator Krzysztof Słoń rozpoczynając obrady powiedział, że niezwykle ważne jest promować osoby i instytucje, które działają na rzecz przełamywania barier architektonicznych, ale również tych mentalnych. Kapituła konkursu po obradach przyznała nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach: „Łatwy Dostęp”, „Skuteczna Komunikacja” oraz „Przyjaciel Osób Niepełnosprawnych”. Nazwiska laureatów poznamy już w poniedziałek 5 grudnia podczas uroczystej gali, która się odbędzie w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Początek gali o godzinie 11.00.  

Galeria zdjęć

Data publikacji: 2022-12-01
Autor: Oddział Świętokrzyski PFRON

Inne aktualności z tej kategorii