informacje o cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Dwa medale lekkoatletów Zielonogórskiego „START-u” podczas Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych

Pokaż zdjęcie: Zawodniczki na podium z medalami

W Krakowie 20-23 sierpnia odbyły się 48. Paralekkotletyczne Mistrzostwa Polski. W zawodach wzięła udział 7-osobowa reprezentacja Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego „Start” Zielona Góra, podopieczni Jerzego Walczaka i Ewy Zielińskiej. Do grona medalistów weszli Agata Woźniak i Nikodem Prządka zdobywając dwa brązowe medale.

Agata Woźniak startująca w gr.55 medal brązowy zdobyła w pchnięciu kulą – wynikiem 4,21 m. Kolejny brązowy krążek dołożył Nikodem Prządka w rzucie oszczepem – wynikiem 18,24 m.

Pozostali zawodnicy Stowarzyszenia: Marlena Przeździęk, Natalia Pawlak, Roman Olech, Tomasz Kozak uplasowali się na dalszych pozycjach w konkurencjach rzutowych, zajmując swoje najlepsze miejsca. Marlena Przeździęk – pchnięcie kulą – 4 miejsce, Natalia Pawlak – rzut dyskiem – 5 miejsce, Roman Olech – rzut oszczepem – 7 miejsce, Tomasz Kozak – rzut oszczepem – 7 miejsce.

Galeria zdjęć

Data publikacji: 2020-08-27
Oddział Lubuski PFRON
Autor: Oddział Lubuski PFRON

Inne aktualności z tej kategorii