Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Dwa medale strzelców zielonogórskiego „Startu”
W Gorzowie Wlkp. odbyły się Ogólnopolskie Zawody w strzelectwie sportowym osób niepełnosprawnych. W zawodach wzięła udział 10-osobowa reprezentacja Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego „Start” Zielona Góra, podopieczni trenera Marka Maruchy. Do grona medalistów weszli Katarzyna Lewandowska i Szymon Sowiński.
Katarzyna Lewandowska startująca w konkurencji P2 pistolet pneumatyczny 60 strz. zajęła ostatecznie 2. miejsce, a w konkurencji P5 pistolet standard – 11. miejsce. Kolejne zwycięstwo odnotował Szymon Sowiński w konkurencji P5 pistolet standard 40 strz., w P1 pistolecie pneumatycznym 60 strz. uplasował się na 4. miejscu. Ewa Zimnicka – w konkurencji R2 karabin pneumatyczny stojąc – zajęła 4. miejsce, Włodzimierz Jurkowski – P1 pistolet pneumatyczny 60 strz.– 5. miejsce, P5 pistolet standard 40 strz.– 5. miejsce, Andrzej Sałuda – R3 karabin pneumatyczny 60 strz. – 6. miejsce,

