informacje o cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Dwa medale tenisistów zielonogórskiego „START-u” podczas Drużynowych Mistrzostw Polski Niepełnosprawnych w Wiśle

Pokaż zdjęcie: Zdobywcy medali

W Ośrodku Przygotowań Paraolimpijskich w Wiśle odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Znaczący sukces odnieśli zawodnicy zielonogórskiego „STARTU” zdobywając 2 złote medale. W klasie 8, Piotr Grudzień, Marcin Skrzynecki i Tomasz Mika wygrali wszystkie pojedynki wynikiem 2:0. Pokonali IKS AWF Warszawę, Eurobeskidy Łodygowice, Start Wejherowo, Gminę Strzelce Opolskie, Bronowiankę Kraków.

W klasie 9-10 Igor Misztal i Hubert Morusiewicz pokonali wynikami (2:1) Jezioro Tarnobrzeg, IKS AWF Warszawę, wynikiem 2:0 Start Wejherowo, w półfinale pokonali START Katowice (2:0), a w finale zwyciężyli IKS Jezioro Tarnobrzeg (2:1).

Data publikacji: 2020-10-14
Oddział Lubuski PFRON
Autor: Oddział Lubuski PFRON

Inne aktualności z tej kategorii