informacje o cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych” w województwie podlaskim rozstrzygnięty

Wojewódzka Komisja Konkursowa oceniła 74 prace nadesłane na etap wojewódzki XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych” pn. „Podróże moich marzeń”. Wybrane prace zostaną zgłoszone do udziału w etapie centralnym Konkursu.

Lista nagrodzonych prac:

 

KATEGORIA MALARSTWO I WITRAŻ

 

Miejsce I ex aequo

 
Tytuł: „Koloseum”

Autor/Autorzy: Maciej Stawicki

Terapeuta/ Instruktor: Justyna Sewastian

Placówka (pełna nazwa): Warsztat Terapii Zajęciowej w Ogrodniczkach

Adres placówki: ul. Białostocka 62, 16-030 Ogrodniczki


Tytuł: „Moje biuro podróży”

Autor/Autorzy: Mariusz Stankiewicz

Terapeuta/ Instruktor: Dorota Kłoczko

Placówka (pełna nazwa): Warsztat Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Białostockiej

Adres placówki: ul. Gen. N. Sulika 1, 16-200 Dąbrowa Białostocka

 

Miejsce II

 

Tytuł: „Lot do gwiazd”

Autor/Autorzy: Artur Wesołowski

Terapeuta/ Instruktor: Teresa Barbara Nowicka

Placówka (pełna nazwa): Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Warsztat Terapii Zajęciowej w Suwałkach

Adres placówki: ul. Utrata 9, 16-400 Suwałki

 

Miejsce III

 

Tytuł: „Rajska wyspa”

Autor/Autorzy: Krzysztof Gieniusz

Terapeuta/ Instruktor: Magdalena Słyż

Placówka (pełna nazwa): Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „RAZEM” Warsztat Terapii Zajęciowej

Adres placówki: ul. Piłsudskiego 5, 16-100 Sokółka

 

Wyróżnienia:


Tytuł: „Rejs żaglówką”

Autor/Autorzy: Magdalena Organowska

Terapeuta/ Instruktor: Marzena Iwanicka

Placówka (pełna nazwa): Warsztaty Terapii Zajęciowej w Mońkach

Adres placówki: ul. Aleja Niepodległości 3, 19-100 Mońki


Tytuł: „Wspomnienie”

Autor/Autorzy: Agnieszka Bielińska

Terapeuta/ Instruktor: Hanna Gładysz

Placówka (pełna nazwa): Dom Pomocy Społecznej pw. Św. Franciszka z Asyżu Caritas Diecezji Łomżyńskiej w Tykocinie

Adres placówki: ul. Klasztorna 1, 16-080 Tykocin


Tytuł: „Afryka – Podróż moich marzeń”

Autor/Autorzy: Norbert Metelski, Karolina Gryglik

Terapeuta/ Instruktor: Ewa Karwowska

Placówka (pełna nazwa): Środowiskowy Dom Samopomocy w Łomży

Adres placówki: ul. Marii Skłodowskie-Curie 5, 18-400 Łomża

 

 

KATEGORIA GRAFIKA I RYSUNEK

 

Miejsce I

 

Tytuł: „Co na to mój lęk wysokości”

Autor/Autorzy: Tomasz Juchniewicz, Marek Bielski

Terapeuta/ Instruktor: Dorota Kłoczko

Placówka (pełna nazwa): Warsztat Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Białostockiej

Adres placówki: ul. Gen. N. Sulika 1, 16-200 Dąbrowa Białostocka

 

Miejsce II

 

Tytuł: „Największą mi rozkoszą podróż nie przybycie”

Autor/Autorzy: Marek Bielski

Terapeuta/ Instruktor: Dorota Kłoczko

Placówka (pełna nazwa): Warsztat Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Białostockiej

Adres placówki: ul. Gen. N. Sulika 1, 16-200 Dąbrowa Białostocka

 

Miejsce III ex aequo

Tytuł: „Lubię podróże małe i duże”

Autor/Autorzy: Maciej Kamiński

Terapeuta/ Instruktor: Teresa Barbara Nowicka

Placówka (pełna nazwa): Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Warsztat Terapii Zajęciowej w Suwałkach

Adres placówki: ul. Utrata 9, 16-400 Suwałki


Tytuł: „Podróż dookoła świata”

Autor/Autorzy: Marcin Kamiński

Terapeuta/ Instruktor: Teresa Barbara Nowicka

Placówka (pełna nazwa): Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Warsztat Terapii Zajęciowej w Suwałkach

Adres placówki: ul. Utrata 9, 16-400 Suwałki

 

 

KATEGORIA TKANINA I APLIKACJA

 

Miejsce I

 

Tytuł: „Podróż w ogród mojej wyobraźni”

Autor/Autorzy: Anna Trus

Terapeuta/ Instruktor: Dorota Kłoczko

Placówka (pełna nazwa): Warsztat Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Białostockiej

Adres placówki: ul. Gen. N. Sulika 1, 16-200 Dąbrowa Białostocka

 

Miejsce II

 

Tytuł: „Tam gdzie pachnie wiśnią”

Autor/Autorzy: Irena Kamińska

Terapeuta/ Instruktor: Sylwia Krajewska

Placówka (pełna nazwa): Środowiskowy Dom Samopomocy Stowarzyszenia Pomocy Szansa

Adres placówki: Wyliny Ruś 46A, 18-210 Szepietowo

 

Miejsce III ex aequo


Tytuł: „Hej za horyzont”

Autor/Autorzy: Robert Iwanicki

Terapeuta/ Instruktor: Elżbieta Balczeniuk-Szastaj

Placówka (pełna nazwa): Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Warsztat Terapii Zajęciowej w Suwałkach

Adres placówki: ul. Utrata 9, 16-400 Suwałki


Tytuł: „Kurort w Szwajcarii”

Autor/Autorzy: Agnieszka Górska

Terapeuta/ Instruktor: Monika Zaniewska

Placówka (pełna nazwa): Fundacja AC Warsztaty Terapii Zajęciowej

Adres placówki: ul. Storczykowa 7, 15-644 Białystok

 

 

KATEGORIA RZEŹBA KAMERALNA I PŁASKORZEŹBA

 

Miejsce I

 

Tytuł: „Spotkanie na tajemniczej wyspie”

Autor/Autorzy: Emilia Cimochowska

Terapeuta/ Instruktor: Marta Gilant

Placówka (pełna nazwa): Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Warsztat Terapii Zajęciowej w Suwałkach

Adres placówki: ul. Utrata 9, 16-400 Suwałki

 

Wyróżnienie

 

Tytuł: „Podniebna podróż”

Autor/Autorzy: Justyna Załuska

Terapeuta/ Instruktor: Justyna Gwardiak

Placówka (pełna nazwa):Warsztat Terapii Zajęciowej Zgromadzenia Sióstr Służek NMPN w Szumowie

Adres placówki: ul. Cmentarna 11, 18-305 Szumowo

 

 

KATEGORIA FOTOGRAFIA

 

Miejsce I

 

Tytuł: „Jak lazurowe wybrzeże”

Autor/Autorzy: Adam Domel

Terapeuta/ Instruktor: Anna Walenciej

Placówka (pełna nazwa): Fundacja AC Warsztaty Terapii Zajęciowej

Adres placówki: ul. Storczykowa 7, 15-644 Białystok

 

Miejsce II

 

Tytuł: „Chłopak z plecakiem”

Autor/Autorzy: Piotr Olszański, Paweł Zabrocki

Terapeuta/ Instruktor: Agnieszka Pęska

Placówka (pełna nazwa): Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Drohiczyńskiej w Bielsku Podlaskim

Adres placówki: ul. Żwirki i Wigury 4, 17-100 Bielsk Podlaski

 

Miejsce III

 

Tytuł: „Moje greckie wakacje”

Autor/Autorzy: Barbara Julia Kapica

Terapeuta/ Instruktor: Marzena Iwanicka

Placówka (pełna nazwa): Warsztaty Terapii Zajęciowej w Mońkach

Adres placówki: ul. Aleja Niepodległości 3, 19-100 Mońki

Galeria zdjęć

Data publikacji: 2019-08-14
Autor: M.Olszak