informacje o cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Gala Okręgowej Inspekcji Pracy w Urzędzie Wojewódzkim

9 listopada odbyła się uroczysta Gala podsumowująca działalność prewencyjną Okręgowego Inspektoratu Pracy w Bydgoszczy w 2022 roku. Wśród zaproszonych gości znalazła się również Dyrektor naszego Oddziału – Aleksandra Gierej.

W uroczystości uczestniczyło ponad 100 osób reprezentujących organy ustawodawcze i samorządowe, władze wojewódzkie, ponadzakładowe organizacje związków zawodowych, organy kontrolne, stowarzyszenia pracodawców i służb bezpieczeństwa i higieny pracy, pracodawców oraz sygnatariusze „Deklaracji w sprawie porozumienia dla bezpieczeństwa pracy w budownictwie” z województwa kujawsko-pomorskiego, członkowie Rady ds. Bezpieczeństwa Pracy w Budownictwie, członkowie Komisji ds. Bezpieczeństwa Pracy w Rolnictwie przy Okręgowym Inspektorze Pracy w Bydgoszczy oraz laureaci.

Podsumowaniem Gali było uhonorowanie pracodawców, którzy uczestniczyli w programach prewencyjnych Państwowej Inspekcji Pracy i pozytywnie przeszli przez wszystkie etapy przewidziane w toku działań prewencyjno - kontrolnych.

Wydarzenie uwieńczył występ artystyczny duetu skrzypcowego Violladies.

 

 

Data publikacji: 2022-11-14
Oddział Kujawsko-Pomorski
Autor: Oddział Kujawsko-Pomorski/ źr. https://bydgoszcz.pip.gov.pl

Inne aktualności z tej kategorii