Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
I Grand Prix Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym
Gorzów Wlkp był gospodarzem I Grand Prix Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym.
Uczestniczyło w imprezie 7 zawodników ze Start Zielona Góra. Najlepiej zaprezentowali się zawodnicy, którzy zajęli I miejsca w swoich grupach: Igor Misztal (gr.10) oraz Tomasz Jakimczuk (gr.2).
Bardzo dobrze wypadł Tomasz Mika (gr.6), który uplasował się na II miejscu.
Pozostali zawodnicy zajęli miejsca: V-VI Patryk Gatner, Hubert Morusiewicz, IX Piotr Niemiec oraz XII -Jacek Wawer.

