Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
I Słowicza Konferencja „na TY z auTYzmem”
Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział Kielce zaprasza na I Słowiczą Konferencję „na TY z auTYzmem”. Wydarzenie odbędzie się 22 i 23 kwietnia w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Kielcach.Uczestnicy pierwszej Słowiczej Konferencji „na TY z auTYzmem” będą mogli dowiedzieć się o sposobie postrzegania świata przez osoby ze spektrum, komunikowaniu się z otoczeniem, problemach dnia codziennego, formach pomocy dla rodzin osób ze spektrum oraz wielu ważnych zagadnieniach. Podczas spotkania wystąpią znani i cenieni terapeuci i eksperci z całego kraju m.in. Jacek Błeszyński, Jacek Kielin, Teresa Mayer, Agnieszka Rajs-Glazar, Marta Sierocka-Rogala, Natalia Habik-Tatarowska czy Katarzyna Zawada. Konferencja skierowana jest do studentów, rodziców, nauczycieli, pedagogów, terapeutów, innych specjalistów oraz pracowników naukowych.

