Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
II Grand Prix Polski Niepełnosprawnych w tenisie stołowym
Dobry występ zawodników Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego "Start" Zielona Góra w II Grand Prix Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym, które odbyło się w Gdańsku.
Nie zawiedli zawodnicy kadry narodowej zajmując miejsca na podium: Tomasz Jakimczuk w kl.1-3 zajął 1. miejsce
W klasie 8 zwyciężył Piotr Grudzień pokonując w finale kolegę klubowego Marcina Skrzyneckiego 3:1.
Dorota Mituta zajęła 2. miejsce w połączonych klasach 8-10.

