Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Kolejny bus w Zduńskiej Woli
Celem inwestycji jest poprawa organizacji dowozu dzieci i młodzieży niepełnosprawnej do przedszkoli i szkół zamieszkałej na terenie miasta Zduńska Wola. Każdego dnia do placówki bezpłatnie dowożonych jest 58 uczniów i wychowanków w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Samochód zakupiony został z pieniędzy pochodzących z budżetu miasta Zduńska Wola oraz dofinansowania Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z „Programu wyrównywania różnic między regionami III”. PFRON dofinansował 80 tyś. złotych, całkowita wartość transportu to kwota 141 tyś. zł. Nowy Renault Traffic dostosowany do przewozu osób niepełnosprawnych, zastąpi dotychczasowy wyeksploatowany, awaryjny samochód.

