Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Koncert "Ocalić od zapomnienia" w TVP Bydgoszcz
W listopadzie ubiegłego roku, w bydgoskiej Operze Nova, po raz 18. odbyło się jedno z najważniejszych i niezwykle poruszających wydarzeń artystycznych poświęconych integracji i wrażliwości osób z niepełnosprawnościami, którego organizatorem wydarzenia, w ramach projektu PFRON, było Stowarzyszenie Akcja Zdrowie.
Bydgoska Opera zgromadziła setki osób z niepełnosprawnościami , w szczególności uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z różnych regionów kraju.
Jak pisaliśmy tuż po wydarzeniu, koncert „Ocalić od zapomnienia” był rejestrowany a jego transmisja została zapowiedziana na czas tegorocznego karnawału. Dziś możemy podać Państwu konkretną datę transmisji – 15 lutego, od godziny 16:30 w TVP Bydgoszcz będzie można zobaczyć to niezwykłe wydarzenie.
Serdecznie zachęcamy do oglądania.

