Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Mateusz Pasja z ŚDS w Międzyrzeczu zdobył 3. miejsce w kategorii Rysunek i Grafika w Sztuce Osób Niepełnosprawnych
3. miejsce w kategorii Rysunek i Grafika w etapie wojewódzkim XXI Ogólnopolskiego Konkursu „Sztuka Osób Niepełnosprawnych” zdobył Pan Mateusz Pasja ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Międzyrzeczu z pracą pt. „Życie jest podróżą, która nigdy się nie kończy”. Serdecznie gratulujemy!
Przypomnijmy, że wyboru zwycięskich prac dokonała Wojewódzka Komisja Konkursowa złożona z ekspertów Instytutu Sztuk Wizualnych Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze, a także pracowników PFRON w składzie: Andrzej Gonia, Renata Gresiuk-Kowalska, Barbara Maculewicz, Jarosław Jeschke, Mirosław Gugała oraz Piotr Natkański.
Zobacz również:
Lubuscy laureaci Sztuki Osób Niepełnosprawnych 2023!
Konrad Kowalczyk z WTZ w Sulęcinie z Wyróżnieniem w konkursie "Sztuka Osób Niepełnosprawnych"
Mateusz Gal z ŚDS w Nowej Soli z Wyróżnieniem w konkursie "Sztuka Osób Niepełnosprawnych"
Izabela Seraficka z WTZ w Świebodzinie z Wyróżnieniem w konkursie "Sztuka Osób Niepełnosprawnych"

