Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
O „Stabilnym zatrudnieniu” w Muzeum Lotnictwa
Udział instytucji kultury w programie „STABILNE ZATRUDNIENIE – osoby niepełnosprawne w administracji i służbie publicznej” był tematem spotkania Marty Mordarskiej Dyrektor Oddziału Małopolskiego Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z Krzysztofem Radwanem Dyrektorem Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.
Dyrektor Oddziału Małopolskiego PFRON przedstawiła założenia programu „STABILNE ZATRUDNIENIE (…)", możliwe formy i zakres pomocy oraz korzyści wynikające z przystąpienia do programu. Muzeum Lotnictwa Polskiego zadeklarowało chęć udziału w programie oraz zatrudnienie osoby z niepełnosprawnością.
Muzeum jest obiektem w pełni przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. W swojej ofercie posiada również ofertę dla osób z dysfunkcją wzroku, słuchu oraz niepełnosprawnością ruchową.

