informacje o cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Samorządy otrzymały środki finansowe z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

8 lipca 2022 r. w siedzibie Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach Andrzej Michalski  dyrektor Oddziału Świętokrzyskiego Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych podpisał pierwsze umowy w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami ʺ z przedstawicielami samorządu terytorialnego, które złożyły wnioski i otrzymały środki finansowe w wysokości: 2.952.447,17zł.

Miasto Kielce – 196.936,33zł; Pow. Opatowski – 857.050,79zł; Pow. Pińczowski – 90.187,08zł; Pow. Konecki – 80.411,84zł; Pow. Staszowski – 547.316,89zł; Pow. Starachowicki – 449.377,99zł; Pow. Kazimierski – 116.166,25zł; Pow. Sandomierski – 615.000,00zł.

W podpisaniu umów uczestniczył Krzysztof Słoń senator RP.

Galeria zdjęć

Data publikacji: 2022-07-11
Autor: Oddział Świętokrzyski

Inne aktualności z tej kategorii