Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
„Spotkajmy się” – konkurs umiejętności w Bydgoszczy
W sobotę odbył się XVIII Międzywarsztatowy Konkurs Umiejętności Osób Niepełnosprawnych pn. „Spotkajmy się”, w którym uczestniczyły bydgoskie warsztaty oraz zaproszeni goście. Wśród nich znalazła się także Dyrektor naszego Oddziału Aleksandra Gierej.
Głównym punktem wydarzenia był przegląd artystyczny, podczas którego swoje umiejętności prezentowali przedstawiciele poszczególnych Warsztatów. Następnie wszyscy uczestnicy mogli wziąć udział w warsztatach, m.in. dekorowania pierników, robienia łańcucha na choinkę czy zdobienia kartek świątecznych.
Organizatorami konkursu byli
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a uczestnikom za dobrą zabawę.

