Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Spotkanie we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu
Oddział Kujawsko – Pomorski PFRON w Toruniu zorganizował spotkanie dla organizacji pozarządowych we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych. 16 października br. pracownicy PFRON opowiadali o zasadach uczestnictwa organizacji pozarządowych w konkursach ogłaszanych przez PFRON, dotyczących możliwości ubiegania się o dofinansowanie do realizowanych zadań. Konkursy ogłaszane są corocznie w ramach wspierania realizacji zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób z niepełnosprawnościami, zlecanych organizacjom pozarządowym przez PFRON. Aktualnie trwa nabór wniosków w konkursie pn. „Wspieramy aktywność” (konkurs 1/2024).
Ponadto można było uzyskać informacje o innych zadaniach i programach realizowanych ze środków PFRON na rzecz osób z niepełnosprawnością.
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili Centrum.

