Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Spotkanie wigilijne w WTZ w Nowej Soli
Spotkanie uroczyście otworzyła Elżbieta Płomińska – Przewodnicząca Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Pomóż Nie Będę Sam”, które prowadzi Warsztat Terapii Zajęciowej w Nowej Soli, podsumowując kolejny rok działalności i składając życzenia uczestnikom spotkania.
Życzenia świąteczne złożyli również zaproszeni goście, wśród których byli m.in. Dyrektor Oddziału Lubuskiego PFRON Andrzej Gonia, Starosta Nowosolski Iwona Brzozowska oraz Prezydent Nowej Soli Jacek Milewski.
Uroczystemu spotkaniu towarzyszyły zespół muzyczny, który wykonywał najpiękniejsze kolędy i wprowadził gości w świąteczny nastrój.

