Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Start Zielona Góra wicemistrzem Polski w siatkówce plażowej osób niepełnosprawnych
W Piastowie k/Elbląga odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Plażowej Osób Niepełnosprawnych na stojąco.
Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne „START” w Zielonej Górze było reprezentowane przez czterech podopiecznych trenera Janusza Krulikowskiego.
Zespół w składzie: Mirosław Kocięcki, Jacek Moliński, Bartłomiej Synowiec oraz Łukasz Zieliński wywalczył II miejsce i zdobył tytuł Wicemistrza Polski. Mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym”.
Zawodnicy wygrali 2:1 (tie-break) z zespołem START Łódź. Takim samym rezultatem pokonali również zespół IKS „ATAK” Elbląg II. Po bardzo emocjonującym pojedynku przegrali mecz ze zwycięzcami Mistrzostw IKS „ATAK” Elbląg I, wynikiem 0:2.

