Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Szansa na zatrudnienie jako Asystent/ka ds. Obsługi Robota Humanoidalnego

Do 8 marca można składać aplikacje na stanowisko Asystent/ka ds. Obsługi Robota Humanoidalnego (NSH/02/18). Pracownika poszukuje firma WEEGREE.COM Sp. z o.o., która działa w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 14 lat współpracuje z klientami z Belgii, Holandii i Polski.

Szczegółowe dane o stanowisku i pracy

Miejsce pracy: region opolski

Opis stanowiska:

  • Wsparcie dla robota obsługującego recepcję.
  • Obsługa klienta za pomocą robota w sytuacjach wymagających interwencji człowieka.
  • Zdalne rozwiązywanie problemów.
  • Poszerzanie bazy wiedzy robota humanoidalnego.

Wymagania:

  • Dobra znajomość obsługi komputera.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność korzystania z przeglądarek internetowych.
  • Zaangażowanie oraz chęć do pracy
  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
  • Gotowość do pracy w godzinach popołudniowych.

Firma WEEGREE.COM Sp. z o.o. oferuje:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, karta Luxmed (prywatne ubezpieczenie medyczne), ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.
  • Możliwość bezpłatnego pobytu w Weegree House Karpacz – domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków!!!

Forma aplikacji i dane kontaktowe

Aplikacje należy składać do 8 marca. Formularz aplikacyjny zjadą Państwo na stronie https://weegree.es-candidate.com/pl/jobs/form/0/271573/0/1

W razie pytań prosimy dzwonić pod numer telefonu: 77 543 18 40.

Galeria zdjęć

Data publikacji: 2018-02-19
Oddział Opolski PFRON
Maria Fikus

Inne aktualności z tej kategorii