Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Targi Pracy Offerty 2018 w „Łuczniczce”
Już po raz trzynasty - 15 listopada - odbyły się Tragi Pracy Offerty, które gościły na Hali „Łuczniczka” w Bydgoszczy.
Targi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, jednak ze względu na jednak ograniczona powierzchnię, udział wzięło w sumie 100 wystawców. Wśród nich nie mogło zabraknąć Kujawsko-Pomorskiego oddziału Państwowego Funduszu rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, który zawsze chętnie służy rada i wsparciem tak pracodawców, jak i niepełnosprawnych pracowników.
Program Targów był tak ułożony, by każdy znalazł cos dla siebie. Były porady ekspertów jak założyć własną firmę, jak odpowiednio prowadzić swój profil na Facebooku by potencjalny pracodawca był nami zainteresowany, a dla Pań – jak stworzyć odpowiedni makijaż biznesowy.
W trakcie Targów były również konkursy z nagrodami dla uczestników, a nawet wybierano Najlepszego Wystawcę 2018.
Przygotowano także JOBWALL, czyli ogromną tablicę, na której znalazło się w sumie kilkaset ofert pracy.
Targi Pracy Offerty 2018 zostały zorganizowane dzięki współpracy bydgoskich Biur Karier, które powołały do życia Porozumienie Bydgoskich Biur Karier. W jego skład wchodzą:
- Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy.
- Uniwersytet Technologiczno – Przyrodniczy.
- Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy Wyższej szkoły Bankowej w Toruniu.
- Kujawsko – Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy.
- Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
- Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie do wzięcia udziału w Targach.

