Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Wręczono medale XI Toruńskiej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych
W ostatnią sobotę na stadionie miejskim przy ul. Bema w Toruniu odbyło się uroczyste otwarcie XI Toruńskiej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych. Kilkuset sportowców rywalizowało na kilku obiektach MOSiRu i w Centrum Wspinaczkowe GATO w kilkunastu konkurencjach - poczynając od pływania i wioślarstwa halowego, poprzez lekkoatletykę, tenis stołowy do konkurencji siłowych i piłki nożnej.
Wśród zaproszonych gości znaleźli się Prezydent Torunia Michał Zaleski, p.o. Dyrektora MOSiRu Marek Osowski; Dyrektor Wydziału Sportu i Rekreacji UM Torunia Mariola Soczyńska oraz Dyrektor naszego Oddziału Aleksandra Gierej, którą reprezentowali pracownicy Kujawsko-Pomorskiego Oddziału.
Organizatorami wydarzenia były Stowarzyszenie Ognisko Sportu Niepełnosprawnych Alfa Sport Toruń i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

