informacje o cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Wręczono medale XI Toruńskiej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych

W ostatnią sobotę na stadionie miejskim przy ul. Bema w Toruniu odbyło się uroczyste otwarcie XI Toruńskiej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych. Kilkuset sportowców rywalizowało na kilku obiektach MOSiRu i w Centrum Wspinaczkowe GATO w kilkunastu konkurencjach - poczynając od pływania i wioślarstwa halowego, poprzez lekkoatletykę, tenis stołowy do konkurencji  siłowych i piłki nożnej.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się Prezydent Torunia Michał Zaleski, p.o. Dyrektora MOSiRu  Marek Osowski; Dyrektor Wydziału Sportu i Rekreacji UM Torunia Mariola Soczyńska oraz Dyrektor naszego Oddziału Aleksandra Gierej, którą reprezentowali pracownicy Kujawsko-Pomorskiego Oddziału.

Organizatorami wydarzenia były  Stowarzyszenie Ognisko Sportu Niepełnosprawnych Alfa Sport Toruń i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Data publikacji: 2022-05-23
Oddział Kuajwsko-Pomorski
Autor: Oddział Kujawsko-Pomorski/zdjęcie nr 1: Fundacja im. Brata Alberta DPS Toruń, nr 2: A. Bielecka, nr 3: TuTeraz.pl

Inne aktualności z tej kategorii