Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
„Zajęcia klubowe w WTZ” – już wkrótce pierwsza tura naboru wystąpień na kolejny rok realizacyjny
Przypominamy, że w okresie od dnia 1 do dnia 30 listopada 2019 r. Oddział Podlaski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będzie przyjmował wystąpienia samorządów powiatowych o przyznanie środków finansowych na dofinansowanie zajęć klubowych, które odbywać się będą w kolejnym roku realizacyjnym tj. od dnia 1 lutego 2020 r. do dnia 31 stycznia 2021 r.
Wnioski o dofinansowanie w ramach programu składane są corocznie przez podmioty prowadzące WTZ w wyznaczonej przez starostę jednostce organizacyjnej samorządu powiatowego, właściwego terytorialnie dla siedziby WTZ, w terminie wskazanym przez samorząd powiatowy.
Zachęcamy do zapoznania się z treścią programu „Zajęcia klubowe w WTZ” i procedurami jego realizacji. Dokumenty związane z realizacją programu zostały udostępnione na stronie internetowej Funduszu.

