informacje o cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Tutaj można się dowiedzieć, jakie to projekty, co jest ich celem i na jakim są etapie. Więcej informacji, czyli szczegółowe opisy, linki do dokumentów i konsultacji, można znaleźć klikając na tytuły.

Kontakt

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Departament ds. Polityki Regionalnej

Wydział ds. Projektów Współfinansowanych ul. Sienna 63, 00-828 Warszawa

www.pfron.org.pl

W każdym województwie funkcjonują Punkty Kontaktowe dla JST, w których można uzyskać informacje o projekcie.

Województwo Osoba do kontaktu Adres e-mail Telefon

Dolnośląskie

Pani Anna Filek

AFilek@pfron.org.pl

713467445

Kujawsko-Pomorskie

Pani Agnieszka Biernacka

ABiernacka@pfron.org.pl

566814404

Lubelskie

Pani Małgorzata Żywicka

MZywicka@pfron.org.pl

814667618

Lubuskie

Pani Aleksandra Mazur-Zborowska

amazur@pfron.org.pl

684227804; 538512578

Łódzkie

Pan Przemysław  Suligorski

PSuligorski@pfron.org.pl

422050107

Małopolskie

Pani Aneta Zębala

AZebala@pfron.org.pl

123121415; 575600017

Mazowieckie

Pani Beata Noceń

BNocen@pfron.org.pl

223118345

Opolskie

Pani Danuta Muzolf

dmuzolf@pfron.org.pl

778872022

Podkarpackie

Pani Anna Czerwińska

ACzerwinska@pfron.org.pl

172839325

Podlaskie

Pani Agnieszka Derewońko

Agnieszka.Derewonko@pfron.org.pl

857338710

Pomorskie

Pani Agnieszka Tokarska

ATokarska@pfron.org.pl

583500540

Śląskie

Pani Aleksandra Buczek

ABuczek@pfron.org.pl

324932104; 532515082

Świętokrzyskie

Pani Dominika Tosnowiec 

DTosnowiec@pfron.org.pl

412309731; 504852307

Warmińsko-Mazurskie

Pan Adam  Dejneka

adejneka@pfron.org.pl

897229036

Wielkopolskie

Pani Anna Brych

ABrych@pfron.org.pl

616664615; 697940676

Zachodniopomorskie

Pani Eliza Rychlicka-Kolera

erychlicka@pfron.org.pl

913509722

 

Kierownik projektu

Sebastian Banasiewicz

e-mail: dostepnysamorzad@pfron.org.pl