Na stronie znajdziesz najświeższe aktualności dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Co udało się zrobić ze środków PFRON?
-
Prawo do dostępności – warsztaty w Przemyślu i Zamościu
-
Kwoty udzielonych dofinansowań w Konkursie 1/2024 pn. "Maturzysta" - Moduł II programu "ABSOLWENT II" – wyciąg z decyzji Pełnomocników Zarządu PFRON z dn. 30.08.2024 r.
-
Moduły I i II programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi” – pytania i odpowiedzi
-
Webinarium: Technologie wspomagające dostępność w edukacji
-
Wyniki oceny dwóch wniosków przywróconych do oceny w Konkursie 1/2024 pn. "Maturzysta" - Moduł II programu "ABSOLWENT II"
-
Osoby z niepełnosprawnością poszkodowane przez powódź mogą uzyskać pomoc w ramach „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi”
- Co udało się zrobić ze środków PFRON? Poprzednia strona
- 1
- ...
- Co udało się zrobić ze środków PFRON? Strona numer42
- Co udało się zrobić ze środków PFRON? Aktualna strona numer43
- Co udało się zrobić ze środków PFRON? Strona numer44
- ...
- 211
- Co udało się zrobić ze środków PFRON? Następna strona

