informacje o cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Na stronie znajdziesz najświeższe aktualności dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Historyczny sukces młodych lekkoatletów GZSN START Gorzów Wlkp.

Gorzowscy Lekkoatleci zdominowali Mistrzostwa Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce Osób Niepełnosprawnych w Kozienicach wygrywając klasyfikacje drużynową przed gospodarzami z Startu Radom i silną ekipą ze Startu Poznań (zdobywając 15 medali: 9 złotych, 4 srebrne i 2 brązowe medale).

Lekkoatleci startowali w 2 kategoriach: junior (1999-2000) i junior młodszy (2001 i młodsi);

 

Medalistami Mistrzostw Polski juniorów są:

-Czarnecki Łukasz junior - 2 złote medale (oszczep, dysk) i srebrny medal (w kuli),

- Kwiatkowski Karol junior - 2 złote medale (100 i 200m),

- Kotłowska Faustyna junior mł. - 3 złote medale (kula, dysk, oszczep),

- Gałan Agata junior mł. - 2 złote medale (100, 200m) i srebrny medal (400m),

- Koprowska Iwona junior. mł. -2 srebrne medale (200m, oszczep),

- Maciak Aleksandra junior mł. - brązowy medal (100m),

- Szymoniak Eryk junior mł. - brązowy medal (oszczep).

 

Warto dodać, że najlepszymi zawodnikami w Mistrzostwach Polski zostali: Czarnecki Łukasz za wynik w oszczepie (41,85) i Gałan Agata za wynik w biegu na 200m (30,61s).

Data publikacji: 2018-05-30
Oddział Lubuski
Autor: Piotr Natkański

Inne aktualności z tej kategorii