Na stronie znajdziesz najświeższe aktualności dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Laureaci z Małopolski
W ostatniej edycji pracom konkursowym towarzyszył temat „Życie jest podróżą”. Do konkursu można było zgłaszać prace w pięciu kategoriach: malarstwo i witraż, rysunek i grafika, rzeźba kameralna i płaskorzeźba, tkanina i aplikacja, fotografia.
Prace na etapie ogólnopolskim oceniła komisja konkursowa, w skład której weszli m.in. prof. Artur Winiarski – przedstawiciel Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Andrzej Renes – artysta rzeźbiarz, autor wielu rzeźb pomnikowych, a także Emilia Rudzka – przedstawicielka Narodowej Galerii Sztuki Zachęta oraz Marcin Matuszewski – z Muzeum Narodowego w Warszawie.
Laureaci z Małopolski:
- Kategoria: Fotografia
Miejsce I
Tytuł: „Podróż za jeden uśmiech”
Autor: Pan Antoni Kozioł
Placówka: Środowiskowy Dom Samopomocy w Siedlcu - Kategoria: Malarstwo i witraż
Wyróżnienie
Tytuł: „Dorastanie”
Autor: Pani Kinga Widło
Placówka: Warsztat Terapii Zajęciowej w Brzesku
Gratulujemy!
PFRON dziękuje wszystkim uczestnikom za podzielenie się swoimi talentami, doświadczeniami i wrażliwością, które znalazły swoje odzwierciedlenie w sztuce.
Pełna lista Laureatów dostępna jest na głównej stronie PFRON.

