Na stronie znajdziesz najświeższe komunikaty z regionu dotyczące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
20 ELBLĄG Cap
Od czwartku 15 listopada 2018r do niedzieli 18 listopada 2018r na kilku obiektach w Elblągu rozgrywane były imprezy sportowe w ramach 20 ELBLĄG Cap organizowanego przez Integracyjny Klub Sportowy „Atak”. Można było podziwiać rozgrywki tenisa stołowego, dopingować siatkarzy (siatkówka na siedząco), obserwować wyścigi na sledżach i łyżwiarzy szybkich. Rozegrano także turniej bocczi. W imprezach brali udział zawodnicy z Elbląga, Gdańska, Opola oraz ekipa sportowców z Finlandii. Impreza sfinansowana została ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Turniej połączony został z obchodami 20-lecia klubu IKS Atak. W trakcie gali która odbyła się w piątek 16 listopada 2018r. zaprezentowane zostały dotychczasowe osiągniecia klubu. IKS „Atak” był organizatorem wielu imprez sportowych, także o charakterze międzynarodowym a jego zawodnicy mogą pochwalić się licznymi sukcesami i medalami. Klub realizuje także działania związane z rehabilitacją zawodową, prowadząc z sukcesem spółdzielnię socjalną. Spotkanie było okazją do podziękowań działaczom, trenerom, pracownikom, wolontariuszom i przyjaciołom.

